Jump to content

Patryk95

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

174 profile views
  1. Ostatecznie plany uległy zmianie i padło na Krzyżne z Murowańca. Pustki na szlaku- nie wiem czy to kwestia środka tygodnia, czy zawsze tam tak było. Cały szlak suchy, bez śniegu, końcówka dosyć sypka, trzeba było uważać, bo kamienie co chwile wyjeżdżały spod buta. A co do Kościelca- od 12 lipca zaczynam urlop, myślę, że tym razem mu nie odpuszcze ?
  2. Cześć. Planuję się wybrać 7 lipca ( środa) na Kościelec z Kuźnic. Wyjście ok 6. Tempo dosyć żwawe ( chociaż to pojęcie względne).Jeśli ktoś miałby ochotę się dołączyć- zapraszam ?
  3. Może nie ma w tej książce zbyt wiele tajemniczych nierozwiązanych przypadków z Tatr, ale z pewnością jest masa historii górskich wypadków i akcji ratunkowych Topr'u- polecam serdecznie książke "Topr- Żeby inni mogli przeżyć". Napisana z humorem, nawet osoby doświadczone znajdą tu coś dla siebie. Osobiście zaskoczyło mnie w tej książce kilka scenariuszy wypadków, które nawet do głowy by mi nie przyszły, że mogą się wydarzyć. Rozjaśnia umysł i pokazuje, że nie można lekceważyć potęgi gór.
  4. Orientuje się ktoś czy na hali gąsienicowej kwitnie już słynna fioletowa łąka wierzbówki kiprzycy?
×
×
  • Create New...