Jump to content

grindavik

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aha..to przepraszam..To zmienia postać rzeczy. Myślałem, że tu jacyś dziwni miłośnicy pytań do siebie się zebrali. Zwracam honory i zignorujcie wiadomość. A ja uczyłem angielskiego i trochę matematyki : )
 2. Sorki za off top, ale jako nauczyciel nie mogę zdzierżyć. Co Wy macie za dziwną manierę dawania pytajników po zdaniach oznajmujących/ równoważnikach zdań? W tym temacie to co drugi post kończy się znakiem zapytania, mimo, że zdanie typowo określa stwierdzenie, np. "Z dedykacją dla Vatry ! ?", "Z okolic Świstówki ?", "Wracając z Mnicha, taka korona?", "Idzie do góry ponad chmury !!!! ??"- to ostatnie to już wybitne, naprawdę..A gdzie ma iść, pod chmury?? Ktoś mi to wytłumaczy? Bo nie kumam.
 3. A ja żałuję, że nie wróciłem Boczaniem, bo fajnie równo tam teraz, a te kamienie na Jaworzynce wymęczyły niezmiernie, dopiero końcówka jest taka, by odpocząć, ale plusy to widoki, które jak to na Jaworzynce malownicze. PS.Źle by było, jakbyśmy wszyscy chodzili przez Boczań, a tak to fajnie się dzielimy na pół, bo nas dużo.
 4. Trochę kąpieli nie zaszkodzi xD Na Karb chyba jest tylko jeden "brodzik"
 5. Daj znać jutro, przede wszystkim, czy nie ma mgieł i będą widoki jak się wyjdzie w górę i czy błoto na szlakach wyschło, dzięki :)
 6. Hej, Która dziewczyna chętna iść na Kościelec ze mną pod koniec przyszłego tygodnia? Warunek: burze ustaną, albo prawie ustaną :p Wyjazd z Nowego Sącza (ok.9:00) zapewniam i powrót (ok.18-19). Zapraszam :)
×
×
 • Create New...