Skocz do zawartości

Co jest nie tak ?


Inka

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, barbie609 napisał:

Czy półśrodek ? Chyba nie do końca  , w poprzedniej parze tego samego modelu którego używam teraz przeszedłem tak orientacyjnie chyba nieco ponad 2 tys kilosów.Jedyne co się zużyło to podeszwa i pogorszyła się przyczepność, mogłem zmieniać podeszwę ale zmieniłem całe buty bo za chwilę poleciała by membrana itd.Tak więc półśrodkami bym tych butów nie nazwał.Podkreślam ,że dla mnie  jest ok , jestem przyzwyczajony od wielu lat do wysokich sznurowanych ,,pancernych,,butów czy ja komuś takie polecę? Na pewno trzeba brać pod uwagę jako alternatywę , a czy komuś będzie komfortowo to już niestety metoda prób i błędów i my możemy przedstawić tylko opcje i opisać własne doświadczenia , które często będą zupełni rozbieżne.

Prawda. Wszystkie nasze rekomendacje oparte są na subiektywnych doświadczeniach. Ja buta za kostkę, z membraną, latem nigdy nie założę. Ale rozumiem i szanuję podejście tych, którzy pewnie i komfortowo czują się w butach za kostkę. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałam różne opcje i nie wiem co wybrać  tego tyle na rynku - vibram ma ponoć 100 modeli 😞

Czy polecacie jakieś konkretne sprawdzone obuwie. Mam tu na myśli przykład jesiennego wypadu do 5- taki, gdzie w niższych partiach jest desz, błoto, śliskie skały, w wyższych pojawia się już śnieg. Może macie coś sprawdzonego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inka napisał:

Przeglądałam różne opcje i nie wiem co wybrać  tego tyle na rynku - vibram ma ponoć 100 modeli 😞

Czy polecacie jakieś konkretne sprawdzone obuwie. Mam tu na myśli przykład jesiennego wypadu do 5- taki, gdzie w niższych partiach jest desz, błoto, śliskie skały, w wyższych pojawia się już śnieg. Może macie coś sprawdzonego ? 

Pod raki koszykowe, czy półautomaty? Maksymalny budżet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inka napisał:

Raczki koszykowe, budżet do 800 zł-1000 zł 😉

Te z bardziej twardą podeszwą: La Sportiva Trango , Scarpa Ribelle HD, Garmont Vetta Tech. Z bardziej miękką:  Aku Ultralight, Meindl Litepeak, Lowa Renegade 🙂 

A jak podobają Ci się Salewy (ja ich osobiście nie lubię) to model Trainer Mid. 

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mnich Moderator napisał:

Te z bardziej twardą podeszwą: La Sportiva Trango , Scarpa Ribelle HD, Garmont Vetta Tech. Z bardziej miękką:  Aku Ultralight, Meindl Litepeak, Lowa Renegade 🙂 

A jak podobają Ci się Salewy (ja ich osobiście nie lubię) to model Trainer Mid. 

Dziękuję ślicznie bardzo mi to ułatwi zakup:)

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...