Jump to content

Gdzie iść ?


Recommended Posts

Witam. We wrześniu jadę do Zakopanego na urlop i chciałabym się dowiedzieć, może ktoś doradzi, gdzie można iść, co zobaczyć.. Chodzi mi tutaj o dwie osoby którym podobają się góry ale nie jeździmy często więc nie mamy bardzo dużego doświadczenia w spacerach po górach. Chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej ale zwracając uwagę też na to że nie mamy dużego doświadczenia w chodzeniu po górach ?

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Agnieszka GP napisał:

Jeżeli nie macie doświadczenia a chcecie zobaczyć ładne widoki to koniecznie Morskie Oko oczywiście na piechotę,  Rusinowa Polana na rozgrzewkę  i dolina Kościeliska na szarlotkę ?

Na Morskim Oku już byliśmy i w dolinie Kościeliskiej też dlatego szukam innych opcji ?

Link to post
Share on other sites

Jak macie niezłą kondycję, to można porwać się na coś w wyższych partiach. Np. Grześ-Rakon- Wołowiec(można skrócić i Wołowiec pominąć) albo Kopa Kondracka-Kasprowy(tu można sobie skrócić kolejką). W wysokich to może z Doliny 5 stawów przez Świstówke? Nie wiem jak daleko macie w Tatry, ale ja mając 700 km. uważam, że szkoda życia na same dolinki?

Edited by Fibi
Literówka
  • Like ! 2
Link to post
Share on other sites

@Czoniowa W tym dziale znajdziesz temat "Szlaki dla początkujących". Nie sugeruj się słowem "początkujących", jest tam wiele ciekawych propozycji gdzie można się wybrać jeśli nie jest się w formie. Na pewno znajdziesz coś ciekawego z Twojego punktu widzenia. No i koniecznie pochwal się jaki mniej wiecej będziesz miała plan to na pewno posypią się porady dotyczące Twojego wyboru.

  • Like ! 1
Link to post
Share on other sites

To ja ze swojej strony proponuję Dolinę Pięciu Stawów i ewentualnie, jeśli pozostanie sił, przejście do Morskiego Oka przez Świstówkę Roztocką ( zawsze to łatwiej zejść po asfalcie niż po kamieniach, więc jakby brakowało sił to będzie bezpieczniej). Hala Gąsienicowa jest czymś, co koniecznie musicie zobaczyć, można przejść się z niej też nad Czarny Staw. Troszkę większej kondycji wymagałoby wyjście na Czerwone Wierchy czy Kasprowy Wierch, ale to też fajna opcja ?

  • Like ! 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...