Jump to content

Bluesbeatdown

Member
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozdrawiam z Beskidu Wyspowego. Moje ulubione miejsca to królowa Mogielica z wieżą widokową oraz Łopień na który prowadzi genialny czarny szlak od Tymbarku. (W zdjęciu widok na Cwilin z polany pod Łopieniem) ?
 2. W tamtym podziwaiałem Grossglocknera z dołu i obiecałem sobie że kiedyś stanę na jego szczycie. Jakie są Wasze doświadczenia z górami poza Polską?
 3. Siemka ? Jestem Kuba. Mieszkam w Beskidzie Wyspowym. Chodzę sobie po górach kiedy tylko znajdę wolną chwilę. Od jakiegoś czasu jestem skupiony na Tatrach, ale nie zapominam o swoich okolicach ?
 4. Genialny szlak. Trudnosciowy przeskok z innych szlaków jak dla mnie spory, ale tylko w niektórych momentach które wymagały większej uwagi i skupienia. Drabinka jak każda inna drabina. Trudniejsze jest zejście np z Kozich Czub. Przy moim przejściu miałem świetną pogodę chociaż na Kozim Wierchu zaczęła robić się kapryśna. Polecam, ale tylko z pewnym doświadczeniem i rozwagą ?
 5. Ja po przeczytaniu opisu szlaku byłem troszkę przerażony. Gdy jednak się na nim znalazłem okazał się bardzo przyjemny i dający satysfakcję. Najbardziej obawiałem się "Galeryjki" która okazała się stosunkowo szeroka. Na przełęczy trochę wiało, ale przy Tych widokach nie zwraca się na to uwagi. Bardzo polecam. Naprawdę piękny szlak ?
×
×
 • Create New...