Jump to content

Czaro

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Recent Profile Visitors

501 profile views
 1. Cześć, W czwartek, 21 maja 2020 r., jedziemy z kolegą z Gdyni do Zakopanego. Wyjeżdżamy przed 21:00. Mamy dwa wolne miejsca. Chętnych możemy zabrać po drodze z Trójmiasta. Szczegóły w wiadomości prywatnej. Wracamy w niedzielę 24 maja 2020 r. w godzinach popołudniowych z Zakopanego - szczegóły do ustalenia.
 2. Cześć, W piątek, 6 grudnia 2019 r., jedziemy z kolegą z Gdyni w kierunku Łysej Polany. Wyjeżdżamy o 22:00. Mamy dwa wolne miejsca. Chętnych możemy zabrać z Trójmiasta, Częstochowy i Krakowa. Szczegóły w wiadomości prywatnej albo na blablacar. Wracamy w poniedziałek 9.12 w godzinach popołudniowych z Zakopanego - szczegóły do ustalenia.
 3. Nie jest to typowy cytat górski, ale powtarzany przez wielkiego himalaistę i twórcę PHZ. W sytuacjach "podbramkowych" dla mnie niezastąpiona. "Nie ma bezpośredniego zagrożenia życia, nie ma powodów do paniki" - Artur Hajzer
 4. W podobnej cenie może być ciężko. Niewiele droższy jest Alpin Tour Plus, który posiada to udogodnienie (jest też trochę lżejszy). Przed wyborem czekana przeczytaj dobre poradniki skalnika i 8a. Pozdrawiam!
 5. Cześć, co do tego modelu czekana - zastanów się czy nie będzie Ci przeszkadzać brak gumy antypoślizgowej na dole styliska. Powtórzę za koleżanką wyżej - na zimę polecam dokupić kask ?
 6. Osobiście używam kijów Black Diamond Trail Back (3-segmentowe). Czym się kierowałem?: zewnętrzny system blokowania kijów, dobrze wyprofilowana rękojeść, dodatkowy atut - piankowe przedłużenie rękojeści, w zestawie były duże i małe talerze. Przy wyborze kijów zwróć uwagę, aby były to kije trekkingowe a nie do nordic walking?
 7. Willa Giewont na Krzeptówki 25 w Zakopanem - idealna baza wypadowa na Tatry Zachodnie. Pani Grażynka, właścicielka obiektu jest bardzo miła i pomocna? Polecam !
 8. Cześć wszystkim! Góry mam w głowie od kiedy pamiętam. W Tatry jeżdżę z Gdyni - w miarę możliwości i miejsca w bagażniku, mogę zainteresowanych Tatromaniaków informować o wolnym miejscu w aucie ? Do zobaczenia na szlaku!
 9. Potwierdzam. Atmosfera jest tak dobra, że czasem "ciężko" stamtąd wyjść ;)
×
×
 • Create New...