Skocz do zawartości

GórskiPluto

Użytkownik
 • Postów

  9
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia GórskiPluto

Newbie

Newbie (1/14)

15

Reputacja

 1. GórskiPluto

  Aleja Wulkanów

  Na pewno się zainteresuje tym, bo Twoje zdjęcia robią wrażenie i wpisuje to w listę celów podróży. ? Jak miło, że ta książka jest znacząca nie tylko dla mnie. Czytana wielokrotnie i za każdym razem nowa nauka. ?
 2. GórskiPluto

  Morskie oko

  Parki Narodowe są tworzone, żeby zapobiec niszczeniu natury w ich obrębie, aby chronić ekosystem, zachować przyrodę w stanie nienaruszonym w większym stopniu, aby za X lat kolejne pokolenia mogły zobaczyć jak to wszystko wygląda. Na terenie parku żyją zwierzęta i one też są chronione. Władze i pracownicy parku to zapewne miłośnicy przyrody. Pytanie brzmi: Co zrobiły im konie, że ich tak nienawidzą i wykorzystują? ?
 3. Uczę się do kursu szybowcowego, a właściwie już skończyłem teorię, ale więcej się nauczyłem tutaj oglądając zdjęcia, które wstawiacie niż z mądrych skryptów. ?Wracając ostatnim zdaniem do magnesów burzowych to ja Was podziwiam, że jeszcze chcecie chodzić po górach. Lepiej przecież nie wychodzić z domu i włączyć Netflixa. ?
 4. GórskiPluto

  Aleja Wulkanów

  Pytanie z ciekawości, skąd się wzięło u Ciebie takie zamiłowanie do wulkanów? Jakiś konkretny cel, czy przypadek? ?
 5. A to dotyczy każdego, czy trzeba mieć jakieś specjalne cechy, że się przyciąga złą pogodę? ?
 6. GórskiPluto

  Morskie oko

  Mogliby po prostu zrezygnować z jakiegokolwiek dojazdu i po prostu trzeba się przejść. Udaje się to ogromnej ilości turystów, więc dlaczego wszyscy nie mogą tego iść na pieszo. Oczywiście pomijam pojazdy, gdzie napędem są nasze mięśnie jak rower. Rozumiem, że mogą na tym najbardziej ucierpieć osoby, które zarabiają na przewożeniu i nie są to małe pieniądze, bo by tak o to nie walczyli, ale wciąż myślę, żeby znaleźli inne trasy turystyczne, na których konie by tak nie cierpiały (bardziej płaskie) i zarobiliby podobnie.
 7. GórskiPluto

  Buty dla kobiety

  Co do rozmiaru Scarpy to chyba jak wszystkie włoskie buty ich rozmiar wypada nijak do pozostałych marek, dlatego polecałbym Ci celować docelowo o rozmiar większe niż na co dzień, ale to też nie ma reguły. Jeśli jesteś zdecydowana na tę firmę i but wysoki, to zerknij na model Mojito Hike, to jest wyzsza i sztywniejsza wersja lekkiej podejściówki ze SCARPY, ktora sie nazywa po prostu Mojito, natomiast jeśli szukasz bardziej trekkingowego to polecam model Kailash Trek lub Lite, zależnie od tego czy chcesz lżejszy i bardziej letni, czy bardziej uniwersalny, ale latem cieplejszy. Polecam Ci jednak iść do sklepu przymierzyć i zapytać, bo co model to inna bajka jeśli chodzi o rozmiar. Ja ze względu na niedużą odległość udaję się najczęściej do Poznania do Taternika i wszystkie moje buty górskie kupiłem tam, lecz no nie zawsze jest pełna rozmiarówka, ale to jak wszędzie. ?
 8. No to też tak zrobię. Dzięki ?
 9. Właśnie wybieram się w Tatry i skoro już wspomnieliście o szlaku na Krzyżne, że mniej ludzi to może polecicie coś mniej zaludnionego, ale wartego zobaczenia. ? Może coś mniej znanego, żeby Tatry odkryć na nowo? ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...