Jump to content

mount2go

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nie zwróciłam na to uwagi, zdecydowałam się na Scarpa Revolution, dziękuję za pomoc?
  2. Skoro Hanwagi mają sztywną podeszwę, to raczej odpuszczę. Postaram się coś poszukać z Waszych innych propozycji. Znalazłam jeszcze coś takiego. https://www.weld.pl/scarpa-lite-trek-gtx/ Może te buciki byłyby dobrym wyborem?
  3. Do tej pory chodziłam w butach Quechua forclaz flex 3. Uznałam jednak, że chyba czas zakupić coś lepszego, bo te buty raczej nadają się na dolinki?. Na pewno stopy w nich szybko mi się męczyły - podeszwa była dla mnie po prostu za twarda. No i chodzenie w strugach deszczu skończyło się wodą w butach (wolałabym tego drugi raz uniknąć). Chciałabym też, żeby but miał podeszwę vibram:) Aku Selvatica wyglądają bardzo zacnie, szkoda tylko, że nie mogę znaleźć mojego rozmiaru:(
  4. Witam! Chciałabym prosić o radę bardziej obeznanych i doświadczonych tatromaniaków. Otóż, chciałabym kupić damskie buty trekkingowe (najlepiej za kostkę), ponieważ moje stare nie radzą już sobie tak, jak kiedyś. Do użytkowania głównie latem, jesienią, szlaki raczej dla średniozaawansowanego turysty. Chciałabym wydać max 500 zł (z budżetem ostatnio cienko, nie wykluczam jednak więcej). Z góry dzięki za pomoc!
×
×
  • Create New...