Jump to content

Magda87

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam nadzieję, że tak będzie i w ten weekend 😄
 2. Jestem dokładnie w tej samej sytuacji 😒 ale pocieszacie mnie że szlaki są już dostępne dla mniej doświadczonych turystów 🙂 liczę teraz tylko na to że prognozy się nie sprawdza
 3. A gdzie konkretnie byłeś? My jedziemy na długi weekend w Tatry i szukam nieoblodzonych szlaków
 4. Na szczęście nie Gdzie są najlepsze oscypki?
 5. Witajcie, wczoraj odkryłam tą stronę i forum, ale dopiero dziś zauważyłam ten wątek i postanowiłam się grzecznie przedstawić 🙂 Mam na imię Magda, jestem z Gdańska i uwielbiam tatry od dziecka. Zakochałam się w nich zupełnie gdy w wieku 13 lat mój tata zabrał mnie na kilku dniową wyprawę z nocowaniem w schroniskach i zdobyciem Rysów. Teraz, jako dorosła, staram się od czasu do czasu w miarę możliwości wrócić do tamtych czasów. Do zobaczenia na szlaku!
 6. 13 lat 🙂 Ulubione schronisko pod względem kuchni?
 7. Jadę z mężem, będziemy we dwójkę. myślałam o starorobociańskim wierchu, czerwonych wierchach, dolinie pięciu stawów i przejsciu stamtąd do morskiego oka. Wszystko jednak zależy od aktualnych warunków.
 8. Witajcie, zawsze chodziłam po górach w sezonie letnim, teraz wybieram się na długi weekend w tatry i chyba muszę się przygotować na bardziej zimowe warunki. Podpowiecie mi w co powinnam się wyposażyć? Mam buty trekkingowe, nawet jakieś stuptuty znajdę no i to by było chyba tyle z turystycznego sprzętu 😉. Nie wiem jaką kurtkę powinnam wziąć - czy patrzeć tylko na przeciwdeszczowe czy może jakieś cieplejsze? Jest sens kupowania raków? Za każdą radę będę wdzięczna.
 9. a czy istnieje jakaś aplikacja na telefon, w której pojawiałyby się najważniejsze informacje na bieżąco? Typu alerty pogodowe albo informacje o zamykanych/otwieranych szlakach?
×
×
 • Create New...