Jump to content

Doksa

Member
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Doksa last won the day on May 24 2020

Doksa had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super. Ja też zamawiałam takie jakie na co dzień noszę ? będziesz zadowolona ???
 2. Doksa

  Gorce

  Udało się zrobić tylko Gęsią Szyję Zawsze mogło by być lepiej ?
 3. Koniec końców zakupiłam zachwalane LS tx4 i była to najlepsza decyzja ostatnich czasów. Buty idealne. Śmiem powiedzieć, że same niosą po górach. Rozmiarowka raczej standardowa. Jak ktoś się jeszcze nad tym modelem zastanawia to niech bierze 3 pary bo jak je kiedyś wycofią z produkcji to będzie płacz ?
 4. Oj dziękuję, dziękuję. Już się robi Panie moderatorze ? idę pisać opinie
 5. 9 maja. Jeszcze zimowa aura ?
 6. Po zagłębieniu się we wszystkie filmiki polecam też wcześniejszy projekt Ochtabińskiego "Ale lufa"
 7. A jak u nich z rozmiarowką? I jak z rozmiarowką LS tx4. U producentów każdy z tych butów powinnam brać 38 a na 8a po ich zmierzeniu 37
 8. A więc tak: wcześniejsze salewy alpenviolet są piękne ale... martwi mnie ich pięta ponieważ nie licząc tej pseudo skarpetki są jakieś strasznie płytkie. Wiem że salewa nie wyprodukowała by szmelcu ale boję się że mi stopa będzie wypadać albo się podnosić na pięcie. A nie mam zamiaru tak sznurować buty żeby mi krew przestała dopływać ? Wiem że to dziwne porównanie ale mam Nike cortez na co dzień które należą do płytkich butów i tak się dzieje. Dzisiaj po górach leciałam szybko do naszego turystyka żeby coś poprzymierzac ale niestety zamknął się przed czasem? wybór w środku pozostawiał wiele do
 9. Chciałabym prawie całosezonówki wykluczając zimę więc jednak postawię na goretex. Właśnie się rozglądam na 8a bo przynajmniej mają tam dobrze opisaną rozmiarówkę i 30% rabatu. Najlepiej by mi było zamówić 3 różne marki po 2 rozmiary ale do wypłaty daleko?
 10. Bardziej mi chodzi o impregnacje buta bez goretexu. Czy te tx4 dadzą radę wtedy. A w takich warunkach ja ty szłaś to się nie dziwię ?
×
×
 • Create New...