Jump to content

adamw2

Member
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

adamw2 last won the day on June 30 2022

adamw2 had the most liked content!

Community Reputation

18 Good
 1. Być może zachęcę kogoś: Andrzej Wilczkowski - Miejsce przy stole, Aleksander Lwow - Zwyciężyć znaczy przeżyć. Obie pisane z dystansem i z perspektywy czasu, mnóstwo ciekawostek i historyjek. Dobrze i szybko się czyta. Fajne są też książki Anny Czerwińskiej.
 2. Tomanowa. Nikt nie wymienia, bo może nie jest tak spektakularna i rzadko odwiedzana, teraz zamknieta, ale widoki na obie strony bardzo plastyczne. Mogłem godzinami leżeć w ciszy i gapić się na ogrom doliny Cichej.
 3. Witam wszystkich Tatromaniaków. Czasy górskich wędrówek są dla mnie niestety już tylko wspomnieniem. Słowacka część Tatr byla kiedyś ogólnodostępna, można było chodzić mniej więcej tak jak dziś chodzi się po Alpach, nie potrzebne były uprawnienia i zezwolenia. Oczywiście poza obszarami ochrony ścisłej. Znakowanych szlaków było niewiele, istnieją one do dziś i łatwo sprawdzić, które to. Bez problemu można było chodzić po "nieznakowanych", było ich bardzo dużo, istnieją do dziś, niestety nie wolno juz samodzielnie. Nieznakowane to były one tylko z nazwy, bowiem były kopczyki, zresztą często myl
×
×
 • Create New...