Jump to content

czing

Member
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czing

 1. czing

  Orla Perć

  Tatromen - pytam bo kto pyta nie błądzi. Wypracowany tok myślenia i filozofie nie wykluczają zadawania pytań i słuchania odpowiedzi. W dużej mierze, to właśnie odpowiedzi wpływają na kroki życiowe które podejmujemy. Co do kwestii muzycznych, to mam żonę muzyka ? więc wiem gdzie dzwoni i dobrze nadstawiam ucha ale nie pcham się od razu pod dzwonnicę tylko najpierw uważnie nasłuchuje ? Mam ogromny szacunek do ludzi gór bez względu na wiek i przebyte przez nich kilometry, ale niestety to co widzi się na szlakach często woła o pomstę do nieba - w górach pojawiają się osoby, które nigdy nie powinny
 2. czing

  Orla Perć

  .......A doświadczenie życiowe (nie górskie) zdobyte wraz z wiekiem, pozwala osiągnąć je z rozwagą i rozsądkiem bez młodzieńczej buty i arogancji ?
 3. czing

  Orla Perć

  Dzięki Agnieszka GP ? ale powiem Ci z sekrecie, że czasem to nawet chętnie bym posiedział w takiej jaskini i poobgryzał te kości - ech tak z dala od cywilizacji i systemu ......marzenia ?
 4. czing

  Orla Perć

  Spoko Agnieszka GP, mój błąd że nie zamieściłem cytatu, to było do Tatromena na powyższe ? Tatromen - pewnie, że nie musi być od razu Orla, jest jeszcze dużo szlaków zarówno w polskich jak i słowackich Tatrach, które mogę pokonać, ale kto nie stawia sobie ambitnych celów, ten sam staje się celem - pewnie zapytasz czyim.......tego Ci nie powiem ponieważ każdy z nas ma swojego Myśliwego, który za nim podąża i tylko czeka na stosowny moment ?
 5. czing

  Orla Perć

  Hmm no tak całkiem zielony nie jestem. Mam trochę szlakowych kilometrów w nogach, a i łańcuchy na trasie też nie są mi obce ?
 6. czing

  Orla Perć

  Pytanie, czy każdy kto trochę chodzi po Tatrach da sobie radę na Orlej ? ?
 7. czing

  Orla Perć

  Hmm tak sobie myślę, większość porównuje Czerwoną Ławkę do Orlej Perci. Na Czerwonej byłem, a marzy mi się Orla. Jak patrzę na fotki, to Ławka jest przedszkolem w tym zestawieniu. Może ktoś jakieś opinie ?
×
×
 • Create New...