Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/01/2021 in all areas

 1. Dzisiaj w okolicy Grzesia -zdjęcia oczywiście Wiesiek
  3 points
 2. Więc miałem tak samo jak Ty ... do lipca tego roku. Też wszedłem tam na zasadzie, że w końcu (po 6 latach jeżdżenia w Tatry) trzeba mieć go "odhaczonego". No i się udało. Ale raczej powtórki nie będzie ? Nawet krzyża nie sfotografowałem. Widoczki na Zakopane miałem zdecydowanie lepsze ?
  3 points
 3. Puk puk... trochę byłem cicho, co nie znaczy, że przespałem ten czas ? Boliwijska Cordillera Real zdobyta! Spacer na Chacaltaya 5395 m n.p.m., solidna rozgrzewka na Huayana Potosi (6088 m n.p.m.) oraz mordercza wędrówka na Illimani (6438 m n.p.m.). A wcześniej, dla relaksu, m.in. Salar de Uyuni no i nieco hardcorowy zjazd rowerem po El Camino de la Muerte. Jeśli okoliczności pozwolą, to przede mną powoli kolejny cel...? a wcześniej, do zobaczenia gdzieś w kraju, na górskim treningu ? cdn...
  2 points
 4. @eire coś niesamowitego te widoki?. To 3 zdjęcie to chyba z innej planety? No i ta Droga Śmierci na rowerze?. Szacun?
  1 point
 5. Zośka, dziękuję - z dedykacją dla Ciebie ?
  1 point
 6. Z Nowym Rokiem, pewnym krokiem! ? Cześć, ciąg dalszy nastąpił... Kolejna udana wyprawa za mną, w ubiegły piątek, o świcie, słońce przywitało mnie na czynnym wulkanie Nevado del Tolima w Kolumbii (5215 mnpm). To sama przyjemność, zobaczyć cień wielkiej góry. cdn... ?
  1 point
×
×
 • Create New...