Skocz do zawartości

Ania GL

Użytkownik
 • Postów

  12
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Ania GL

 1. W końcu i ja dotarłam w Karkonosze ? Trochę nie umiałam się do tych gór "przyzwyczaić". Głównie dlatego, że tydzień wcześniej zrobiłam 100 km po Tatrach ? A tu wszystko takie inne: inne lasy, inne szlaki, inne szczyty, inne schroniska... inne inne, ale i tak piękne ? Jestem zauroczona widokami, pewnie również za sprawą pogody, bo na niebie nie było ani jednej chmurki. Na pewno jeszcze tu wrócę, bo planuje przejść od Szrenicy do Śnieżki ?

  CollageMaker_20190922_171138400.jpg

  • Lubię to ! 5
 2. O, i nauczyłam się czegoś nowego ?

  Myślę, że to od strony Zawratu. Tak czy siak - nocą, na Świnicy brrr ?, ale szacun?, może też kiedyś spróbuję, w końcu trzeba sobie podnosić poprzeczkę. Póki co moje nocne doświadczenie to tylko Babia Góra, na wschód słońca, ale wtedy było jeszcze trochę śniegu, więc było w miarę jasno i bez klamr i łańcuchów ?

 3. Dzięki,  dzięki jeszcze raz ☺

  Niewątpliwie za takim efektem końcowym stoi:

  - pogoda, bo wczoraj było idealnie, słonecznie i nie za gorąco, 

  - niezbyt duża ilość osób na szlaku, bo wyruszyłam dość wcześnie, koło 11 byłam na szczycie,

  - oraz atmosfera i wsparcie na trasie - za to uwielbiam góry ☺

  A na załączonym zdjęciu paralotniarz na tle Świnicy. Nie wiem skąd on się tam wziął, ale będąc na szczycie, pojawiły się takie pomysły, że super by było w taki sposób znaleźć się na dole ?

  20190911_185549.jpg

  • Lubię to ! 3
 4. Świnica zdobyta ☺ Nie powiem, żeby było łatwo. Miałam chwilę zwątpienia, jak zobaczyłam dojście do "wrótek", już chciałam zawrócić,  ale na szczęście pojawiła się pomocna dłoń i cel osiągnięty. Przy wchodzeniu cały czas myślałam jak zejdę, ale o dziwo zejście okazało się prostsze. Miałam też mały problem przy samym szczycie, jednak dla niższych osób ta półka może być wyzwaniem, ale znów pomocna dłoń i dałam radę ?

  Pozdrowienia dla Sławka ?

  Zdjęć z łańcuchów nie ma, zbyt byłam skupiona na wchodzeniu ?

  20190911_111348.jpg

  20190911_125134.jpg

  • Lubię to ! 8
  • Dziękuję 1
  • Wow 1
 5. 9 minut temu, Tatromen napisał:

  ale zawsze z kimś a jutro sama...

  Czy to apel o towarzystwo - wsparcie ????

  Haha? no cóż pomocną dłonią nie pogardzę, szczególnie na tym końcowym fragmencie co czytałam, że to niby niższe osoby mają gorzej. Ale może na miejscu się ktoś znajdzie ?

  • Lubię to ! 2
 6. Mam w planach na jutro Świnicę, choć nie powiem, trochę mam stracha ? Jeszcze mnie coś podkusiło i obejrzałam parę filmików z przejścia na YT? Po łańcuchach już chodziłam - zaliczyłam Zawrat, Kościelec, Szpiglasowy i Rysy (od Sl zejście do Pl), ale zawsze z kimś a jutro sama... Myślałam, że mnie dzisiejsze Krzyżne podniesie na duchu, ale tam w zasadzie trudności nie było. No nic najwyżej się wrócę bez zdobycia szczytu ?

  • Lubię to ! 2
 7. Witajcie ?

  Ja będę od 7 do 14 (8-13 to moje dni "wyjściowe"). Mam w planach coś z Orlej (może tylko Krzyżne), Starobociański przez Ornak, myślę też o Mnichu, ale jeszcze nie ogarnęłam przewodnika. Jesli ktoś chce sie przyłączyć to zapraszam ?

   Kiedyś byłam Anią też z Częstochowy, ale teraz już od kilku lat Ania z Gliwc ?

×
×
 • Dodaj nową pozycję...