Jump to content

Kaśka

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaśka

  1. Witajcie ludzie znad morza? Byłam w czerwcu w Zakopcu z rodzinką przy okazji turnieju piłkarskiego moje syna. Znajomi, z którymi byliśmy wyciągnęli nas pierwsze dnia na nosal, kolejnego był Kasprowy, później jeszcze dolina Kościeliska. Tak się wkręciłam na Tarty , że namowilam siostre na babski weekendowy wypad we wrześniu. Wyjazd w czwartek po robocie pociągiem, piatek- niedziela ba szlakach i w poniedziałek rano powrót. Było bardzo intensywnie ale to był reset pierwsza klasa, mimo fizycznego zmęczenia psycha mega wypoczęta. W przyszłym roku planujemy takie dwa wypady. Baza noclegowa w Za
  2. Super niespodzianka, przyda się za 2 tygodnie ?⛰?
  3. Hej wszystkim, jestem Kaśka z pomorza (Trójmiasto). W góry mam dość daleko ale gdybym mogła to spędzałabym tam każdą wolna chwilę. W czasach liceum trochę łaziłam po Beskidzie Żywieckim, kilka razy byłam w Zakopanem ale dopiero w tym roku wyruszyłam na szlak. Na pierwszy raz zaliczyłam Nosal, Kasprowy i Jaskinię Mroźną. Teraz wybieram się w połowie września i mam nadzieję zrobić troszkę więcej kilometrów, plany duże tylko czas ograniczony. Wkręciłam się mega. Do zobaczenia na szlakach już niedługo ??
  4. Harnasiowa Chata, Krupówki 83 - stołowaliśmy się prawie cały wyjazd zaliczony w czerwcu tego roku dość sporą grupą, średnio jadaliśmy w 8 osób, jednego dnia było nas ponad 10 osób, nigdy problemu z miejscem, obsługa mega miła i pomocna a jedzonko pycha w cenowo też przystępnie. Szczerze polecam. wybieram się w połowie września z siostrą na babski wypad i na pewno ją tam zabiorę ;);) Karcma po Zbóju - super driny, zarówno z nazwy, smaku jak i cenowo, przesiadywaliśmy tam wieczorami, szkoda że zamykali tak szybko ???
×
×
  • Create New...