Skocz do zawartości

Konrad

Użytkownik
 • Postów

  5
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Konrad

 1. Konrad

  Poznajmy się!

  Cześć wszystkim! Konrad z Krakowa, miłośnik gór ? Do zobaczenia na szlaku ?
 2. Konrad

  Korona Gór Polski

  Od zawsze było tak, że gdy chciałem jechać w góry to kierunek wyprawy był tylko jeden - Tatry. Te góry nigdy mi się nie znudzą, jednak jako że jestem osobą, która lubi odkrywać nowe miejsca pojawił się pomysł - odwiedzić inne pasma górskie w Polsce. Aby zrealizować swoje postanowienie w tym roku zapisałem się do Klubu Zdobywców Korony Gór Polski - jest to fantastyczna motywacja, aby zobaczyć te inne pasma górskie znajdujące się w Polsce. Celem członka Klubu jest zdobycie najwyższego szczytu każdego z 28 pasm górskich - przed przystąpieniem do Klubu byłem na zaledwie 7 szczytach. To uświadomiło mi ile jeszcze nie widziałem i tylko zmotywowało mnie dwukrotnie. Obecnie na swoim koncie posiadam 10 szczytów. Kocham Tatry i zawsze będą u mnie na pierwszym miejscu, jednak naprawdę warto odwiedzić inne nasze polskie pasma górskie, polecam! ?
 3. Konrad

  Kraków i okolice

  Cześć! Jestem Konrad i na co dzień mieszkam w Krakowie. Stosunkowo często jeżdżę samochodem w okolice Tatr - z Krakowa mamy zaledwie 110 km, więc trzeba z tego korzystać ? (najczęściej na cały jeden dzień w weekend - w sobotę lub niedzielę, sporadycznie wyjazd na kilka dni). Bardzo często dysponuje wolnymi miejscami w samochodzie - z miłą chęcią zabiorę chętne osoby do wspólnego spędzenia dnia na szlakach. Pozdrawiam!
 4. Jak w temacie, oferuje przejazd samochodem z Krakowa. 4 wolne miejsca. Wyjazd 24 sierpnia z Krakowa około 5 rano - powrót do Krakowa po zachodzie słońca (ale generalnie wszystko do ustalenia).
 5. Konrad

  Orla Perć

  Piękna trasa, ostatni raz byłem w sierpniu 2018, ale w tym roku również planuje przejść ? Poniżej wrzucam kilka zdjęć, tak aby zachęcić osoby, które nadal się wahają ? Naprawdę emocje nie do opisania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...