Skocz do zawartości

Szyszynka

Użytkownik
 • Postów

  11
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szyszynka

 1. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Witajcie ponownie ? wybrałam kilka tras ale z tego co czytam to u góry jest dużo śniegu,a my zieloni z rakami,czekanem i ogólnie zimowymi warunkami ? Powiedzcie proszę, co myślicie o tych szlakach: 1. Kuźnice-Przełęcz Miedzy Kopami-Murowaniec-Czarny Staw Gąsienicowy-Karb-powrót tą samą trasą 2.Palenica Białczańska - Rusinowa Polana-Gęsia Szyja- Rówień Waksmundzka- Polana pod Włoszynem-Czerwone Brzeżki-Palenica Białczańska 3.Palenica Białczańska-Siklawa-D5SP-Zawrat-powrót ta sama trasą 4.Schronisko na Polanie Chochołowskiej-Grześ- Rakoń- Pod Wołowcem-Wyżnia Dolina Chochołowska-Polana Chochołowska 5. Kiry- Zahradziska- Ciemniak- Krzesanica- Tomanowy Potok- Schroniska na Hali Ornak- Doina Kościeliska z jaskiniami-Kiry Oczywiście wszystko będzie zależało od pogody,naszych sił i trudności na szlakach. Każda trasa jest do skrócenia w razie czego. Jeśli pogoda nie pozwoli to będę szukać czegoś niżej,ale chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat. Dziękuję ?
 2. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Tak ? czyli dobrze myślałam, że to Krywań ?
 3. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Niestety krótki bo córki biwak nam wpadł niespodziewanie. Też byliśmy w tamtym roku i było pięknie. Jeden dzień był chłodniejszy.
 4. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Krywań odpada bo szlak do 15.06 zamknięty a my wtedy wracamy.? Zostaje na następny raz ?
 5. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Właśnie mi uświadomiłeś,że nie mam ani jednego zdjęcia tego szczytu ? co do ubezpieczenia to wiem,pamiętam,czytałam ?
 6. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Dziękuję Wam za pomoc ? pogadam z małżem o Słowacji i chyba na jeden dzień się skusimy.? Mamy mapę turystyczną więc chyba damy radę. Co do wzrostu córki to 152 cm więc powinna dać radę,najwyżej więcej krótkich odpoczynków? no i jeszcze martwi mnie właśnie śnieg bo to 10 czerwiec,a w tamtym roku byliśmy pod koniec czerwca i był ale pod Siklawą i gdzieś na Kopie Kondrackiej,ale to poza szlakiem. Na Czerwone Wierchy tez wchodziliśmy od Kondratowej i tak wracaliśmy bo dziecko miało dość na pierwszy raz. Popatrzę,pogadam i wybiorę. Dam znać ?
 7. https://gorydlaciebie.pl/wyprawy/salatyn-i-pachol-w-grani-rohaczy/ w tym opisie jest,że trasa do 15 czerwca jest zamknięta. Chyba,że źle patrzę. My będziemy do 15 akurat.
 8. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Na pewno chciałabym zrobić Czerwone Wierchy,ale nie wiem jeszcze od której strony. A,co powiesz na Zawrat? Nie ten etap jeszcze? I jeszcze takie pytanko-idąc na Czerwone Wierchy z Kasprowego,za plecami mieliśmy taki piękny duży szczyt. Najbardziej widoczny. Czy to Krywań? Tam mi się marzy ? No i tak jak pisałam wyżej,troszkę boje się Słowacji ?
 9. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Cześć,dziękuję za podpowiedzi. Będziemy od 10 czerwca. Kurczę,troszkę boje się Słowacji bo i to język i nie jesteśmy aż tak zaprawieni w chodzeniu(mąż da radę wszędzie). No i boję się,że zabłądzimy ? Musze to przemyśleć. Kolejki do jaskiń były za długie i odpuściliśmy ?
 10. Szyszynka

  Tatry z 10 latką

  Witam,wybieramy się w czerwcu w góry z 10 latką. Nie wiem jakie mamy szlaki wybrać. W tamtym roku byliśmy MO-Wodospad Siklawa-5SP,Nosal, Kasprowy Wierch-Małołączniak-Kuźnice,Dolina Chochołowska,Strążyska,Sarnia Skała,Gubałówka. Trasy tak myślę 15-20 km. Nie orientuje się w Tatrach i nie wiem na co się zdecydować. Dodam,że na Rysy ja mam obawy(mąż chce iść sam),a Giewont był moim pierwszym szczytem i od tamtej pory nie mam ochoty wspinać się na Niego kolejny raz. Z góry dziękuję za polecenia. A,zatrzymujemy się na Pardałówce i mamy auto.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...