Jump to content

Magda Sulwińska

Member
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Magda Sulwińska

 1. Plan zrealizowany. Poszłam w końcu sama. Było cudownie. Słońce wschodziło, gdzieś na dole całkiem niedaleko jelenie ryczały, ptaki budziły się, owady... Fajnie było obserwować to przebudzenie.
 2. Udał się. Poszłam w końcu sama. Cudnie było. Przesiedziałam na Gęsiej Szyi po wschodzie słońca jeszcze 6h, aż dojadą dziewczyny i załapałyśmy się jeszcze na zachód słońca schodząc do Kuźnic z Hali Gąsienicowej przez Upłaz. Poszłyśmy z Gęsiej na Halę Gąsienicową i Czarny Staw Gąsienicowy.
 3. Cześć, Czy ktoś z Was ma ochotę na wschód słońca na Gęsiej Szyi w czwartek o świcie 9 września? Szukam kompana/kompanki. Wyjazd na parking Wierch Poroniec taksą z Zakopanego o 3:30 rano. Pogoda ma być super.
 4. Cześć, Planuję wejść na Gęsią Szyję o świcie 9 września 2021. Zapowiada się fajna pogoda. Do Zakopca przyjeżdżam pociągiem. A może ktoś z Was się wybiera lub chciałby? Przejazd z Zakopca pewnie taksą. Pozdrawiam Magda
 5. Cześć, Planuję wejść na Gęsią Szyję o świcie 9 września 2021. Do Zakopca przyjeżdżam pociągiem. Czy dostanę się tak wcześnie z Zakopca jakimś busikiem na parking przy Wierchu Poroniec? Wschód jest kilka minut po 6:00, więc najpóźniej o 3:30 trzeba wyruszyć z Zakopca, by być ok 6:00 na Gęsiej Szyi. Czy tylko taksa pozostaje? A może ktoś z Was się wybiera lub chciałby? Pozdrawiam Magda
×
×
 • Create New...