Jump to content

Lukasz84

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. No problem w tym że mieszkam obecnie poza granicami Polski, więc taka opcja raczej odpada ?
  2. No ja mam rozmiar 40,5 (7UK) a najmniejszy dostępny w 8a.pl jest 41 (7,5UK), więc wydaje mi się że może być za duży, tym bardziej że czytalem o tych butach że rozmiary trochę zawyzone. Z drugiej strony wymiary wkładki i stopy podanej na stronie niby dobre dla mnie, nie wiem czy ryzykować ?
  3. A jakieś źródło gdzie dostanę te buty, w moim rozmiarze, 7UK nigdzie nie mogę znaleźć ? Przeszukałem chyba cały internet ?
  4. Witam, ja za to mam pytanie. Wiem. Konkretnie czego oczekuje, tyle że u żadnego producenta nie znalazłem tego na czym mi zależy, mianowicie: w miarę twarda podeszwą vibram (głównie chce chodzić po Tatrach), wiązanie do samych palców, najlepiej 3/4 ewentualnie wysokie, w miarę lekkie i co jest największą przeszkodą w moich poszukiwaniach - wszechobecna membrana a chciałbym bez. Znalazłem wręcz idealny model (Montura yaru mid), spełnia wszystkie moje oczekiwania z jedynym wyjątkiem, posiada membranę. Chodzę zazwyczaj po Tatrach latem, w wyższych temperaturach i chce lepsza przepuszczalność powie
×
×
  • Create New...