Jump to content

dawid_tatromaniak

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Doszliście już? Czy dalej jesteście w drodze? ? Wchodził już ktoś na to, co pozostało z kowadła, czy strach?
  2. Nie jest to łatwa trasa dla początkujących. W deszczu zejście po śliskich głazach może być bardzo niebezpieczne. Extra, że nie ma łańcuchów. Wchodziliśmy niebieskim szlakiem z parkingu na szczyt. Dla kogoś wprawionego jest łatwo. Dużo jednak osób chodzi na czworaka i jest to całkiem zrozumiałe. Widoki oczywiście wynagradzają z nawiązką wysiłek poświęcony na wejście i dojazd. Wypad bardzo udany!
  3. Cześć Tatromaniacy, czy Wy też macie taką załamkę po tym, jak Kowadło poleciało? 3 tygodnie temu byłem na Kowadle, przedstawia to film na instagramie: dawid_tatromaniak Tak mi się spodobał ten blok skalny, że po powrocie już planowałem kolejne wejście. Naprawdę szkoda, że już nie istnieje...a jakie jest Wasze zdanie? Wspomnienia?
  4. Dzień dobry ? Moja pasja związana z Tatrami trwa od 01.04.2017. Chodzę w góry tak często, jak tylko mogę sobie na to pozwolić. Bardzo wiele Tatrom zawdzięczam. Jestem szczęśliwym człowiekiem, który uwielbia życie ? Powodzenia Wszystkim w trakcie eksploracji wspaniałych gór, jakimi są Tatry.
×
×
  • Create New...