Skocz do zawartości

tatromaniak

Admin
 • Postów

  168
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Odpowiedzi opublikowane przez tatromaniak

 1. Od siebie dodam tylko, że uporczywe pisanie wiadomości prywatnych czy maili może być traktowane jako stalking i jako takie jest ścigane z kodeksu karnego (art. 190a). W tym przypadku mamy do czynienia z tzw. cyberstalkingiem.

  Jeden z byłych użytkowników Forum przejawia zachowania wpisujące się w definicję stalkingu, które skutkować mogą w niedalekiej przyszłości konkretnymi działaniami prawnymi. Jeśli będziecie mieli do czynienia z podobnym zachowaniem w wiadomościach prywatnych lub mailach, proszę o niewdawanie się w dyskusję i przesłanie screenów, które w przyszłości stanowić mogą dowody w sprawie.

  • Lubię to ! 11
 2. Moi Drodzy,

  oto rzecz, nad którą pracowałem przez ostatnie kilka miesięcy, a dziś wreszcie mogę ją oddać w Wasze ręce! 1f642.png

  Vademecum Tatrzańskie: http://sklep-tatromaniak.pl/…/297-vademecum-tatrzanskie.html

  Prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą poznać Tatry nieco lepiej. "Vademecum Tatrzańskie" to zbiór informacji o wybranych kilkudziesięciu miejscach w polskich Tatrach z uwzględnieniem zarówno zagadnień geograficznych, jak i wielu ciekawostek.

  Merytoryczną treść dopełnia mnóstwo zdjęć oraz opracowania topograficzne. Po kliknięciu na którąkolwiek z opisanych panoram przeniesieni zostaniecie do strony, na której zobaczycie ją w większej rozdzielczości. W niektórych miejscach taki zabieg zastosowano również w odniesieniu do ciekawych artykułów, które rozszerzają informacje zawarte w Vademecum. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Compass zamieszczono ponadto wycinki map, które pozwalają łatwiej „odnaleźć się” w opisywanym rejonie.

  Mam nadzieję, że liczący aż 162 strony e-book pozwoli Wam poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą polskich Tatr i odkrywać je w sposób jeszcze bardziej świadomy.

  Nad tworzeniem tego Vademecum spędziłem wiele, wiele godzin...dlatego cieszę się ogromnie, że nadszedł TEN DZIEŃ, w którym ogląda ono wreszcie światło dzienne 1f642.png

  Szczegóły i zamówienia TUTAJ

  okładka-vademecum-kopia.jpg

  • Lubię to ! 8
 3. Przekazuję ważny apel:

  "Moi drodzy. Dnia 19 maja tragicznie zmarła moja siostrzenica Julia Krauza. Wyruszyła zdobyć Kościelec. Została znaleziona przez grupę, którą prowadził instruktor. Jeśli ktoś z Was był wśród tych osób, proszę o kontakt. A na zdjęciu nasza Julka. Tak bardzo kochała Tatry."

  Gdyby ktoś z Was posiadał jakieś informacje, piszcie proszę na priv.

  99008824_10222827088728498_3581165824716570624_n.jpg

  • Przykro mi 5
 4. 2 godziny temu, Luk_ napisał:

  .@tatromaniak ja mam jeszcze pytanie, które dotyczy samego edytora tekstu. Najczęściej korzystam z forum na telefonie i w chwili, gdy oznaczę jakąś osobę albo użyje emotki, to nie jestem w stanie już jej skasować (w trybie komputerowym na tel też jest ten problem). Muszę odświeżyć stronę i usunąć tekst za pomocą opcji "Wyczyść edytor". Nie wiem czy to wina telefonu, czy witryny, ale na żadnym innym portalu taki problem u mnie nie występował. Mógłbyś na to zerknąć? Na kompie wszystko działa ok ?

   

   

  @admin podrzucam do sprawdzenia ?

  • Dziękuję 1
 5. Wiesz co, chyba nie ma takiej możliwości...można ewentualnie przejść od razu do ostatniego posta w wątku. W tym celu na stronie głównej klikamy w czas dodania komentarza, nie w tytuł wątku.

  • Lubię to ! 1
 6. @J@n to na pewno, natomiast uwierz - liczba skarg na zachowanie tego człowieka była porażająca, natarczywość, nagabywanie w wiadomościach prywatnych, mailach itd. Nie ma nawet o czym mówić, sprawa ewidentna, i tak dużo za późno to zrobiłem.

  • Dziękuję 1
 7. Najlepsze Waszym zdaniem zdjęcie, które do tej pory udało Wam się zrobić w Tatrach. Jedno na osobę, wrzucamy ?

  Ja zaczynam dość starym już, zrobionym w 2013 roku zdjęciem Kościelca. Swego czasu wygrało nawet pewien konkurs. Nie wiem czy najlepsze w moim portfolio, ale mam do niego wciąż duży sentyment...

   

  10.jpg

  • Lubię to ! 12
  • Dziękuję 2
  • Wow 5
 8. Przed chwilą, azi1213 napisał:

  Hej. Mam nadzieję na spotkanie kogoś z Was na szlaku ? 

  Dochodziło już do takich spotkań ? Wystarczy się udzielać, są wątki dotyczące wspólnych wyjazdów, można umawiać się przez prywatne wiadomości...Powodzenia!

  • Lubię to ! 2
 9. Jeszcze dwa słowa rozszerzenia.

  Tak jak napisałem powyżej, w ostatnich tygodniach trochę za mało uwagi poświęcałem temu forum. Wiecie jak jest, człowiek weźmie sobie za dużo na barki i potem siłą rzeczy nie jest w stanie wszystkich projektów kontrolować w należytym stopniu. Mam silne postanowienie, żeby to zmienić ?

  Zacząłem od porządków i usunąłem dwa dość toksyczne konta na literę "T" - myślę że większość z Was wie, o kim mowa. Dajcie znać czy popieracie tę decyzję. Te osoby zdołały zniechęcić niektórych do aktywności na forum, wysyłały natarczywe wiadomości, a wręcz pogróżki. To już nie będzie miało miejsca i mam nadzieję, że ewentualnie zniechęcone osoby chętnie tu wrócą i będą się udzielać.

  Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy dbają o życie forum, aktywnie dyskutują...Dziś dowiedziałem się, że niektórzy z Was mają ze sobą stały kontakt, piszą wiadomości, maile, a nawet poznają na żywo i widują w górach! Bardzo to budujące, bo pokazuje, że warto było stworzyć to miejsce ?

  Jak wspomniałem, będę wdzięczny jeśli poinformujecie o forum swoich znajomych, zachęcicie do zarejestrowania się i napisania czegoś ?

  Dajcie znać co mógłbym zrobić żeby uczynić to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym, jakie rzeczy zmienić, poprawić...

  Dziękuję z góry za każdy odzew na tę wiadomość!

  Pozdrawiam,

  Krzysiek

  • Lubię to ! 4
  • Dziękuję 1
 10. Cześć, mam małą prośbę ?

  Czy moglibyście zaprosić swoich znajomych na nasze forum? Oczywiście głównie tych, którzy bywają w Tatrach, lubią góry i górskie tematy...

  Troszkę ostatnio zaniedbałem rozwój forum, które dzięki Wam na szczęście cały czas działa, powstają nowe wątki, dyskusje...naprawdę bardzo się cieszę i dziękuję!

  To jak, ktoś zaprosi kogoś znajomego? Im nas więcej tym ciekawiej, tym szybciej pojawiać się będą odpowiedzi na zadawane pytania itd.

  Kłaniam się i pozdrawiam ?

  • Lubię to ! 3
 11. Informuję, że usunąłem konta Tatromena i Taterki. Moja cierpliwość również dobiegła już końca, nie chcę mieć z tymi ludźmi do czynienia. Dziękuję za wszystkie zgłoszenia.

  Teraz powinno wszystkim żyć się na tym forum trochę lepiej ?

×
×
 • Dodaj nową pozycję...