Skocz do zawartości

tatromaniak

Admin
 • Postów

  168
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Treść opublikowana przez tatromaniak

 1. Najlepsze Waszym zdaniem zdjęcie, które do tej pory udało Wam się zrobić w Tatrach. Jedno na osobę, wrzucamy ? Ja zaczynam dość starym już, zrobionym w 2013 roku zdjęciem Kościelca. Swego czasu wygrało nawet pewien konkurs. Nie wiem czy najlepsze w moim portfolio, ale mam do niego wciąż duży sentyment...
 2. Stworzę wątek, w którym postaram się wrzucać Wam najświeższe aktualności, ważne komunikaty itp.
 3. Cześć, mam małą prośbę ? Czy moglibyście zaprosić swoich znajomych na nasze forum? Oczywiście głównie tych, którzy bywają w Tatrach, lubią góry i górskie tematy... Troszkę ostatnio zaniedbałem rozwój forum, które dzięki Wam na szczęście cały czas działa, powstają nowe wątki, dyskusje...naprawdę bardzo się cieszę i dziękuję! To jak, ktoś zaprosi kogoś znajomego? Im nas więcej tym ciekawiej, tym szybciej pojawiać się będą odpowiedzi na zadawane pytania itd. Kłaniam się i pozdrawiam ?
 4. tatromaniak

  TATRY

  Z ciekawości...W ilu miejscach ze wzoru TATRY byliście? Policzcie i dajcie znać ? Koszulki i bluzy dostępne na www.sklep-tatromaniak.pl ⬇ koszulki damskie: http://sklep-tatromaniak.pl/15-koszulki-bawelniane koszulki męskie: http://sklep-tatromaniak.pl/18-koszulki-bawelniane bluzy damskie: http://sklep-tatromaniak.pl/17-bluzy bluzy męskie: http://sklep-tatromaniak.pl/20-bluzy
 5. Przywitajcie się z innymi Użytkownikami forum, napiszcie kilka słów o sobie... ...krótko mówiąc - poznajmy się, w końcu po drugiej stronie monitora siedzą ludzie ?
 6. Co miesiąc będziemy uruchamiać temat, w którym będziecie mogli zamieszczać swoje najlepsze zdjęcia z gór. JEDNO ZDJĘCIE NA UŻYTKOWNIKA. Spośród zamieszczonych zdjęć Administracja wybierze ZDJĘCIE MIESIĄCA (wyniki pierwszego dnia kolejnego miesiąca). Nagrodą dla autora będzie dowolna, wybrana przez niego koszulka Tatromaniaka. Wrzucając zdjęcie piszemy gdzie zostało zrobione ? Zapraszamy do zabawy!
 7. Gdzie sprawdzacie prognozę pogody w Tatrach? Myślę, że fajnie byłoby tu zrobić taki zbiór przydatnych linków, podrzucajcie.
 8. Jakie obiekty noclegowe z czystym sumieniem polecicie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...