Skocz do zawartości

tatromaniak

Admin
 • Postów

  168
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Treść opublikowana przez tatromaniak

 1. Najlepsze Waszym zdaniem zdjęcie, które do tej pory udało Wam się zrobić w Tatrach. Jedno na osobę, wrzucamy ? Ja zaczynam dość starym już, zrobionym w 2013 roku zdjęciem Kościelca. Swego czasu wygrało nawet pewien konkurs. Nie wiem czy najlepsze w moim portfolio, ale mam do niego wciąż duży sentyment...
 2. Stworzę wątek, w którym postaram się wrzucać Wam najświeższe aktualności, ważne komunikaty itp.
 3. Cześć, mam małą prośbę ? Czy moglibyście zaprosić swoich znajomych na nasze forum? Oczywiście głównie tych, którzy bywają w Tatrach, lubią góry i górskie tematy... Troszkę ostatnio zaniedbałem rozwój forum, które dzięki Wam na szczęście cały czas działa, powstają nowe wątki, dyskusje...naprawdę bardzo się cieszę i dziękuję! To jak, ktoś zaprosi kogoś znajomego? Im nas więcej tym ciekawiej, tym szybciej pojawiać się będą odpowiedzi na zadawane pytania itd. Kłaniam się i pozdrawiam ?
 4. tatromaniak

  TATRY

  Z ciekawości...W ilu miejscach ze wzoru TATRY byliście? Policzcie i dajcie znać ? Koszulki i bluzy dostępne na www.sklep-tatromaniak.pl ⬇ koszulki damskie: http://sklep-tatromaniak.pl/15-koszulki-bawelniane koszulki męskie: http://sklep-tatromaniak.pl/18-koszulki-bawelniane bluzy damskie: http://sklep-tatromaniak.pl/17-bluzy bluzy męskie: http://sklep-tatromaniak.pl/20-bluzy
 5. tatromaniak

  Miesięczny ban

  Witajcie, informujemy, że użytkownicy o nickach Tatromen i Taterka zostali zawieszeni na okres 1 miesiąca. Po pierwsze - to jedna i ta sama osoba lub dwie osoby piszące z tego samego adresu IP (w bardzo podobnym stylu). Otrzymywaliśmy od Was wiele zgłoszeń odnośnie stylu wypowiedzi i kultury tychże użytkowników. Niestety próby tłumaczenia i jakiekolwiek wcześniejsze ostrzeżenia nie przynosiły żadnego efektu. Nie możemy pozwolić, aby inni użytkownicy czuli się obrażani lub wyśmiewani przez osobę (lub osoby), która ma - w mojej ocenie - dziwne poczucie wyższości. W chwili obecnej jest to jedyna możliwa decyzja. Dajcie znać co o niej myślicie. PS: Jednocześnie ostrzegamy, że próba założenia nowego konta będzie skutkowała permanentnym banem na Forum.
 6. Przywitajcie się z innymi Użytkownikami forum, napiszcie kilka słów o sobie... ...krótko mówiąc - poznajmy się, w końcu po drugiej stronie monitora siedzą ludzie ?
 7. Co miesiąc będziemy uruchamiać temat, w którym będziecie mogli zamieszczać swoje najlepsze zdjęcia z gór. JEDNO ZDJĘCIE NA UŻYTKOWNIKA. Spośród zamieszczonych zdjęć Administracja wybierze ZDJĘCIE MIESIĄCA (wyniki pierwszego dnia kolejnego miesiąca). Nagrodą dla autora będzie dowolna, wybrana przez niego koszulka Tatromaniaka. Wrzucając zdjęcie piszemy gdzie zostało zrobione ? Zapraszamy do zabawy!
 8. Witajcie! Stworzenie forum dla Tatromaniaków to decyzja, do której dojrzewałem dłuuugo ? Rok temu, przy uruchamianiu nowej wersji portalu zostało ono wyparte przez formułę Społeczności, jednak nie do końca zdała ona egzamin. Należało więc podjąć męską decyzję i wreszcie zrobić forum z prawdziwego zdarzenia. Ma ono być przede wszystkim zbiorem merytorycznych informacji i dyskusji w uporządkowanej (dzięki kategoriom) formie. Zamysł jest taki, żeby osoba szukająca fajnych noclegów pod Tatrami, podpowiedzi dotyczących danych szlaków czy polecanych stron z prognozą pogody nie pisała setnego pytania na jednej z facebookowych grup, tylko miała łatwy dostęp do informacji w konkretnym dziale. Poza klasycznym forum z różnymi działami tematycznymi mamy dla Was dwie osobne sekcje - Galeria i Blogi. W Galerii dzielimy się swoimi najlepszymi zdjęciami z gór, natomiast w Blogach każdy z Was prowadzić może swój własny mini-blog, np. z relacjami z wycieczek lub luźnymi przemyśleniami. Zachęcamy do wypróbowania tej funkcji! Mamy nadzieję, że forum przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatne. Cały czas będziemy starać się je udoskonalać, tymczasem dajcie znać jak podoba Wam się na chwilę obecną ? Admin - Krzysiek
 9. Gdzie sprawdzacie prognozę pogody w Tatrach? Myślę, że fajnie byłoby tu zrobić taki zbiór przydatnych linków, podrzucajcie.
 10. Gdzie zwykle jadacie w Zakopanem i okolicach? Macie swoje ulubione knajpy?
 11. Jakie obiekty noclegowe z czystym sumieniem polecicie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...