Skocz do zawartości

Peter Iron

Użytkownik
 • Postów

  5
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Peter Iron

Newbie

Newbie (1/14)

23

Reputacja

 1. Nie sprawiło mi jakichś większych trudności wejście ale kilka razy adrenalina skoczyła jak kamień uciekł spod nogi. Szczególnie właśnie na te kruche fragmenty trzeba uważać żeby nie wyjechać z jakimś kamyczkiem. Miejscami dosyć stromo.
 2. Byłem na MSC we wrześniu wchodziłem pierwszy raz i udało się nie zabłądzić. Kopczyki rzeczywiście są i ułatwiają sprawę chociaż niektóre z nich są mylące.
 3. Byłem we wrześniu. Rzeczywiście szlak na przełęcz po Chłopkiem nie jest tak straszny jak jego opisy. Może końcówka trochę przyprawia o zawrót głowy. Za to już wejście z przełęczy na MSC było trochę bardziej wymagające a szczególnie schodzenie z powrotem na przełęcz.
 4. Wybieram się w Tatry we wrześniu od 14 do 20. W planach Rysy, Krywań, Świnica, Kościelec, Przełęcz pod Chłopkiem może MSW i MSC. Oczywiście pogoda zweryfikuje plany. Wyjezdzam z Warszawy w nocy z 13 na 14. Może ktoś ma podobne plany, towarzystwo na szlakach mile widziane ?. Mało mówię, dużo chodzę.
 5. Peter Iron

  Kopa Kondracka

  Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny 2019 szedłem przez Czerwone Wierchy. Piękna pogoda ludzi garstka i duuużo śniegu ? Start Kiry przez Czerwone Wierchy do Kondrackiej Przełęczy potem piękny dupozjazd do Doliny Małej Łąki, meta Kiry. Trasę powtórzę teraz w połowie września.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...