Jump to content
 • entry
  1
 • comments
  2
 • views
  3,009

O forum słów kilka...


tatromaniak

1,920 views

Witajcie!

Stworzenie forum dla Tatromaniaków to decyzja, do której dojrzewałem dłuuugo ? Rok temu, przy uruchamianiu nowej wersji portalu zostało ono wyparte przez formułę Społeczności, jednak nie do końca zdała ona egzamin. Należało więc podjąć męską decyzję i wreszcie zrobić forum z prawdziwego zdarzenia.

Ma ono być przede wszystkim zbiorem merytorycznych informacji i dyskusji w uporządkowanej (dzięki kategoriom) formie. Zamysł jest taki, żeby osoba szukająca fajnych noclegów pod Tatrami, podpowiedzi dotyczących danych szlaków czy polecanych stron z prognozą pogody nie pisała setnego pytania na jednej z facebookowych grup, tylko miała łatwy dostęp do informacji w konkretnym dziale.

Poza klasycznym forum z różnymi działami tematycznymi mamy dla Was trzy osobne sekcje - Galeria, Blogi i Kalendarz. W Galerii dzielimy się swoimi najlepszymi zdjęciami z gór, w Blogach każdy z Was prowadzić może swój własny mini-blog (np. z relacjami z wycieczek lub luźnymi przemyśleniami), w Kalendarzu natomiast możecie dodawać informacje o ciekawych wydarzeniach lub wycieczkach, na które szukacie towarzystwa. Zachęcam do wypróbowania poszczególnych funkcji!

Mam nadzieję, że forum przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatne. Cały czas będziemy starać się je udoskonalać, tymczasem dajcie znać jak podoba Wam się na chwilę obecną ?

Dzięki!

 • Like ! 4

2 Comments


Recommended Comments

Fajnie jak dane posty nabiorą rozpędu i będzie można spokojnie do nich linkować wiedząc, że znajdzie się tam wszystko co potrzeba ? Życzę moderatorom wytrwałości w moderowaniu! ?

 • Like ! 1
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...