Jump to content

Skarpety trekkingowe letnie/przejściowe


Recommended Posts

Cześć. Zacznę kategorię "sprzęt" tematem może dla niektórych błahym, ale dla moich wrażliwych stóp dość istotnym. Macie jakieś sprawdzone i godne polecenia skarpety trekkingowe na lato/sezon przejściowy? Do wysokich butów oczywiście. To, że merino - sprawa oczywista, ale chętnie przyjmę konkrety, bo przyszedł czas na rozstanie z kilkoma parami, które nieźle służyły mi kilka dobrych lat i nie wiem w co teraz uderzać. Help!

Edited by cyganeria
Link to post
Share on other sites

Witam- sprawdź Bridgedale  Hike Lt Merino jeśli szukasz lżejszych skarpet. Ja osobiście nawet w lato chodzę w grubszych (amortyzacja, większa ochrona przed otarciami) skarpetkach, więc mam model Midweight Comfort Boot. Po 15 godzinach stopa była sucha, a skarpetka dalej pachniała nowością:) 

  • Like ! 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie też wolę grubsze - w sensie bardziej "mięsiste" i gdzie tej skarpety jest więcej, a nie taka cieniutka warstwa. Ale tak czy siak, musi to być chyba albo wersja na lato/przejściówka, albo taka sprawdzająca się w każdych warunkach. Dwa razy spróbowałam z dwoma różnymi parami zimowymi, bo myślałam, że sprawdzą się jako uniwersum, ale była masakra - nogi zgrzały mi się niemiłosiernie. Więc marzą mi się takie grubiutkie, ale na lato ? Ten model który Ty masz, pod tym właśnie kątem patrząc, bardziej do mnie przemawia ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...