Jump to content

Kamil Bielenda

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Cześć! Mam do Was szybkie pytanko ? Co daje ukończenie kursu (np. Zimowej Turystyki Wysokogórskiej), który jest realizowany zgodnie z programem PZA, a takiego, który tak realizowany nie jest? Czy to zaświadczenie/certyfikat zgodności z programem daje jakieś korzyści?
  2. Będę próbował coś zmierzyć, ale w Rzeszowie ciężko o sklep gdzie można znaleźć buty tego typu ? Obecnie waham się między: Asolo Elbrus Goretex Vibram, a Zamberlan Baltoro GTX. Co sądzicie o tych modelach? ?
  3. Dzięki za garść dobrych rad, szczególnie z tymi rakami. Tylko masz może jakiś dobry sprawdzony model? ?
  4. Cześć! Chciałbym prosić o poradę i opinię doświadczonych tatromaniaków w sprawie butów zimowych. Interesują mnie porządne buty górskie do zimowej turystyki wysokogórskiej głównie w tatrach, ale nie wykluczam też sporadycznych wędrówek w alpach. To będzie mój drugi sezon zimowy w tatrach i w planach jest Świnica, Giewont oraz Kozi Wierch. Jeśli chodzi o pieniążki to chciałbym się zamknąć tak do 1000 PLN. Zależy mi na tym by był to sprawdzony model z możliwością założenia raków koszykowych i półautomatycznych. Pomożecie? ? Thanks from the Mountain! ?
×
×
  • Create New...