Jump to content

Danielj

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chyba piszemy o tym samym miejscu ?
 2. Chodzi Ci o moment gdy musisz postawić nogę w górę zza zakrętu? Moja żona też tam miała problem, ale ze względu na wzrost. Gdy szliśmy w odwrotnym kierunku, nie było problemu nigdy.
 3. Przy Puchatku były już na początku września.
 4. No i połaziliśmy z mżonką po Bieszczadach ? Inaczej niż w Tatrach, ale też pięknie. Spokojnie można samemu połazić i przez pół dnia nikogo nie spotkać. Na szlaku Jawornik-Rabia Skała-Krzemieniec-Wielka i Mała Rawka-Wetlina, w ciągu pierwszych pięciu godzin spotkaliśmy dziewięciu ludzi w tym czterech słowackich filanców, zresztą bardzo wesołych i gadatliwych. Dopiero od Krzemieńca zaczął się większy ruch.
 5. Właściwie to dla dziecka jest tam jedno niewygodne miejsce za Skrajnym, gdzie trzeba "zza winkla" nogę postawić. Tam moja mżonka miała troszkę kłopotów. Poza tym bez problema, a był to wtedy jej pierwszy kawałek Orlej ?
 6. Tam zawsze jest pusto, czy to latem, jesienią , czy zimą ? Kilka, kilkanaście lat temu przeważnie przez Ornak chodziliśmy, z Kościeliskiej. teraz z Chochołowskiej przez Dolinę Starorobociańską na Siwą Przełęcz i dalej na Starorobociański lub w lewo na Bystrą ?
 7. Jeśli już muszą być Granaty, ale nie masz pewności co do możliwości córki, postaw na sam Zadni Granat. Piękny, zielony szlak przez Kozią Dolinkę da Tobie i córce wiele wrażeń, a trudności techniczne praktycznie żadne.
 8. Lepiej iść żółtym od Skrajnego do Zadniego i później w dół Kozią Dolinką. Pod Skrajnym uważaj, łatwo zgubić żółty szlak. Chodziłem tamtędy kilkanaście razy, a w zeszłym roku w mgle trochę się pogubiliśmy.
 9. Jedziemy za tydzień ? Mamy bazę w samej Wetlinie. Pierwszy raz tam się wybieramy, więc każde info mile widziane ? Co ciekawe, to pierwsze wędrówki po innych górach niż Tatry. W Tatrach od 1986 roku ?
×
×
 • Create New...