Jump to content

Paido

Member
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Paido

 • Birthday 03/20/1995

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paido

  Zegarek sportowy

  Odświeżam temat, w najbliższych miesiącach zamierzam zakupić zegarek. Teraz pytanie co będzie lepsze zegarek sportowy czy smartwatch ? Domniemywam, że zegarek sportowy. Kolejne pytanie jakiej firmy? Zależy mi na dokładności ze względu iż tanie nie są więc jak już wydawać 4-cyfrową kwotę to czegoś należałoby wymagać. Najbardziej mnie interesują takie opcje/funkcje jak dokładny dystans przebytej drogi, transy z nawigacji (trasy górskie), położenie nad poziomem morza czyli wysokościomierz. Zastanawiałem się nad polar Grit X pro. Ktoś coś ? Może doradzić ?
 2. Paido

  Wejście na Mnich

  @jaaga76 rozumiem, że ciśnienie jest dalej wysokie :D? A tak naprawdę bez żartów co spowodowało zmianę decyzji ?
 3. Super, na pewno skorzystam ? Myślę, że złapałem bakcyla na góry i to w dosłownym znaczeniu tego słowa ?
 4. Również dzięki za pomocne słowo. To raczej nie jest problem. Wydaję mi się że potrafię czytać mapę ale oczywiście treningu nigdy mało ?
 5. Szanuję za tak szeroko rozwiniętą wypowiedź. Tak oczywiście Krupówki to żart właśnie aby trochę atencji przyciągnąć oraz ludzi żeby coś napisali od swojej strony. Generalnie jestem po AWF, więc większość w.w. umiejętności w swoim dorobku posiadam na pewno jest coś co trzeba doszlifować bądź zupełnie się zapoznać. Jeszcze raz dzięki za taką odpowiedź !
 6. To miała być forma żartu przede wszystkim ? Dysponuję naprawdę dobrą formą fizyczną. Także chciałem dać troszkę radości w poście. Mam nadzieję, że nie wzięłaś tego na poważnie ?
 7. Cześć nazywam się Paweł. I jestem można powiedzieć amatorem chodzenia po górach. Na dzień dzisiejszy szczyty jakie udało mi się odwiedzić to Krupówki, Morskie Oko, Ornak, Zadni Ornak, Grześ, Ciemniak, Krzesanica, Małołączniak i Kopa Kondracka. Lecz bardzo mocno się nastawiam na zdobywanie kolejnych wyższych bądź bardziej wymagających tras. Wpis nie dotyczy moich skromnych wejść lecz chciałem się zapytać doświadczonych o pozycje książkowe, pdfy, lub inne zbiory na temat przygotowań do wypraw letnich zimowych co zabierać jak się zachowywać w niełatwy bądź ekstremalnych sytuacjach. Itd czy ktoś
×
×
 • Create New...