Skocz do zawartości

Sly Żory

Użytkownik
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Sly Żory

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputacja

  1. Jeszcze nie zapoznałem się zbytnio z tym portalem i widzę, że pocisnąłem chyba temat nie z tych gór co trzeba ? Przepraszam Może zmienię trochę temat z prośby o poradę na propozycję . Jeśli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem w Alpy Julijskie w terminie 06-10,10,2021 można pomyśleć i zebrać trochę większą grupę ? . Jedziemy w 4 osoby osobówką ale jakby ktoś był chętny można pomyśleć o jakimś busie .
  2. Cześć wszystkim ? W październiku wybieramy się w kilka osób do Słowenii do miejscowości Bovec ( mekka raftingu ) Chcemy 1 dzień poświęcić na rafting oraz 2 dni na wejście na jakieś dwa ciekawe szczyty . Mamy wstępny plan ale zawsze warto się poradzić kogoś kto już był i wie co jest naprawdę warte zdobycia . Czy ktoś może był w tym miejscu i może coś cikawego podpowiedzieć . Będę wdzięczny za każdą cenną uwagę ?
  3. Dzień Dobry Wszystkim Forumowiczom tego pozytywnie zakręconego miejsca . Mówią na mnie Sly i podobnie jak Wy uwielbiam góry, bez względu na porę roku i położenie geograficzne ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...