Jump to content

Jamboladaa

Member
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jamboladaa

  1. Buty butami, a co z innymi sprzętami, raki mam jakieś z CT Nuptse koszykowe, czy dokupić jeszcze jakieś małe raczki, żeby nie rozjechać się idąc po dolince, bo w takich jak mam przez Chochołowską nie będę paradować ? I czy kupować stuptuty ? Przeglądam internety to ceny są bardzo różne. Czy jest to must have w który zainwestować, czy brać z Dekatlonu ?
  2. Na pozostałe sezony mam jakieś The Nort Face coś tam, teraz w sumie tez w nich chodzę do lasu i inne błoto ? Przeszło mi przez myśl że i w zimowe góry by się nadało, ale raków to w nie nie wepnę, chyba że jakieś gumowe raczki ?
  3. No to się teraz rozpisaliście jak ja już na kuriera czekam ? Przymierzyć nie mam gdzie, bo mieszkam w Olsztynie tym na północy ? No, ale już trudno, pójdę w nich za tydzień na Wołowiec czy inny na Kasprowy, zobaczę jak mi się w nich chodzi, jak będzie kiepsko, to po prostu je sprzedam za 700 zł jako nówki i tyle ? Co myślicie o tych ? https://taternik-sklep.pl/buty-la-sportiva-karakorum-hc-gtx-19.html @Mnich Moderator ?
  4. Niestety nie mamy możliwości żeby przymierzyć, mieszkamy w Olsztynie, tutaj bieda jest jeśli chodzi o takie buty. Zamówię przez nata na 8a jest aktualnie promocja i na stronie Salewy, tylko jaki rozmiar wybrać ? Długość mojej stopy to 22,8 cm ? Na co dzień noszę rozmiar 36. Tutaj producent podaje dwa wymiary : długość wkładki i miejsce na stopę, którym wymiarem się sugerować? Rozmiar / Rozmiar wkładki/ Miejsce na stopę r.37 - 24 / 23,5 r.38 - 24,5 / 24 Brać 38 czy 37 ? Z męskimi tak samo, z tym że tam różnice są większe około 2 cm, przy rozmiarze 45/46 ???
  5. Hej, przymierzam się do tych butów, dla siebie i dla niemęża ? Powiedzcie czy nadadzą się na zimowe Tatry ? Czy nie zamarzną nam w nic nogi ? https://8a.pl/damskie-buty-gorskie-salewa-crow-gtx-pr-navy-eth-blue dla mnie https://8a.pl/buty-salewa-crow-gtx-black-papavero dla mojego mena Jakie raki do nich od razu kupić, gdzieś doczytałam że półautomatyczne, podpowiedzcie proszę jakieś konkrety, ale też nie za miliony ? Dzięki !
  6. Dzięki za odpowiedzi ? Jakieś wodoodporne gumiaki się znajdą ? Skoczymy więc w kierunku Zachodnich, jak będzie super pogoda to Wołowiec od Grzesia, jak będzie gorzej to jakieś dolinki i polanki ?
  7. Hej. Wybieram się w pierwszych dniach kwietnia w Tatry, zawsze chodziłam latem, więc nie wiem jak wygląda sytuacja śniegowa na przełomie marca/kwietnia. Oczywiście jak to z pogodą bywa, wydarzyć może się wszystko, ale ... czy bardziej nastawić się jeszcze na zaspy po pas, zimowe ciuchy, czy już raczej wiosennie. W planie mam raczej spacerki, bo ciągnę koleżankę, która będzie w górach chyba pierwszy raz chyba w życiu ? Pomyślałam żeby przeciągnąć ją z Kuźnic do Murowańca i potem na Kasprowy potem zjechać kolejką, bo zejść już na pewno nie da rady ? Rusinowa Polana od Porońca
×
×
  • Create New...