Jump to content

MST

Member
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla mnie sezon dopiero co się zaczął, a juz się skończył. Niefortunny upadek, wizyta u chirurga - na chwilę obecną mam posprzątane. Mam nadzieję - do zobaczenia w przyszłym roku na szlakach! A tym czasem - szerokości dla Was ;D
 2. Kocham mgły, i dzięki temu było rewelacyjnie! zero ludzi na szlaku - trasa marzenie ? Zośka, prawda! Doszłam do chaty i chciałam więcej ?
 3. Daerkopolo - Dziękuję. ? Może znajdzie się ktoś chętny kto będzie chciał potowarzyszyć w przyszłości ? Jutro jeśli pogoda dopisze, wybieram się w dolinę Zimnej Wody w słowackich Tatrach - teren bardziej spacerowy, niż wyczynowy..
 4. Dziękuję za odpowiedź ? sprawdzałam temat, i z tego co się doczytałam ciężko będzie już z miejscem noclegowym.. którego zdania w "mniej zaawansowanych (patrz - wysokie tatry) nie zrozumiałeś? ? wystarczy, że byłam pod Łomnickim szczytem - wiem, że kondycyjnie na chwilę obecną jest ze mną słabo dlatego nie mam zamiaru pchać się na Kościelec czy Świnicę ?
 5. Dzień dobry, Szukam chętnych do wspólnych wycieczek, niestety raczej mniej zaawanswanych (wysokie tatry) z racji tego, że dopiero zaczynam chodzić po górach. (jestem z okolic krakowa)
×
×
 • Create New...