Jump to content

przewodniksudecki

Member
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. W Karkonosza śnieg juz prawie stopniał, no może prócz Śnieżnych Kotłów gdzie utrzyma się do połowy sierpnia. Karkonosze kamera na żywo Od przyszłego tygodnia piękne słońce i jeszcze nie tak dużo turystów, dobra pora na wędrówkę ze Szrenicy na Śnieżkę, po drodze kilka schronisk z pysznym jedzeniem i przemiłą obsługą. Na śnieżce wciąż możliwy śnieg, także warto zabrać cos cieplejszego do ubrania. Zapraszamy na długi weekend majowy, zapowiada się b. dobra pogoda.
  2. Dużo osób mnie pyta dlaczego w Karkonoszach w weekendy nie działają telefony, nie ma łączności. Powód jest prozaiczny, zbyt dużo użytkowników w sieci, zbyt duże interferencje EM spowodowane dużą otwartą przestrzenią. W Karkonoszach w schroniskach bardzo dobrze działa dostarczane WIFI, jest szybkie i symetryczne to znaczy że prędkość pobierania równa się prędkości wysyłania, w skrócie, można szybko wysłać zdjęcia na ulubiony portal. Internet dostępny jest nie tylko w schronisku , wifi w paśmie 2,4 i 5 GHz można złapać w wielu miejscach także poza schroniskami, takie bezpłatne wifi dostarcza ope
  3. W tym roku Karkonosze są oblężone jak nigdy, przed wyjściem warto sprawdzić pogode czy ilość turystów na jednej z kamerek na żywo z prognozą pogody np ze schroniska na Szrenicy https://spotcameras.com/pl/kamery/Polska/Szklarska%20Por%C4%99ba/10178 , kamery są także na Strzesze Akademickiej, szczególnie ciekawy obraz w kierunku Samotni.
×
×
  • Create New...