Jump to content

anko72

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Sorki, nie zaglądałam tu... Zmieniliśmy plany, zdobyliśmy Krywań. Wypad na Lodową udany?
 2. Planuję pod koniec września trasę z Jaworzyny Tatrzańskiej na Lodową Przełęcz z zajściem na stronę Słowacką. Czy ktoś mi podpowie jak dostać się z powrotem do Jaworzyny? Chodzi mi o transport zmotoryzowany, nie górami ?.
 3. No właśnie wiem o zawieszeniu kursów. Kiedyś jeździły tez zakopiańskie busiki, a teraz to nie mam pojęcia. Ktoś wie? Ew. jak dostać się że Starego Smokowca?
 4. Witam. Planuję wejście na Rysy od strony Polskiej (gdzie zostawię samochod), a zejście od Słowackiej. Kiedyś były busy do Zakopanego z Popradzkiego Plesa. Czy ktoś orientuje się czy nadal są? Ew. czy jest inna mozliwosc powrotu?
 5. Dziękuję?. Byłam rok temu blisko tego miejsca( w Galicówce). Teraz wolę bliżej Zakopanego. Myślałam o Olczy lub Kościelisku?
 6. Witam. W maju będę gościła osobę z zagranicy, która nigdy wcześniej nie była w Polsce. W planie mamy wędrowanie w Tatrach. Proszę o propozycje sprawdzonych miejsc noclegowych, które będą spełniały takie warunki: czystość, cisza, klimat, śniadania na miejscu, widok na Tatry, dobre połączenie z Zakopanem (blisko przystanek autobusowy). Wierzę że Wasze propozycje ułatwią mi wybór cudownego miejsca ? Dziękuję:)
×
×
 • Create New...