Jump to content

anko72

Member
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Gdzie można zanocowac na Słowacji na jedną noc? Pytam, bo mam problem zcrezerwacja na tak krotko czas.
 2. Słyszałam o remontach na sporym odcinku Drodze Wolności na Słowacji. Proszę o info jak obecnie to wyglada. Czy bardzo się tam ruch korkuje? Są objazdy?
 3. Sorki, nie zaglądałam tu... Zmieniliśmy plany, zdobyliśmy Krywań. Wypad na Lodową udany?
 4. Planuję pod koniec września trasę z Jaworzyny Tatrzańskiej na Lodową Przełęcz z zajściem na stronę Słowacką. Czy ktoś mi podpowie jak dostać się z powrotem do Jaworzyny? Chodzi mi o transport zmotoryzowany, nie górami ?.
 5. No właśnie wiem o zawieszeniu kursów. Kiedyś jeździły tez zakopiańskie busiki, a teraz to nie mam pojęcia. Ktoś wie? Ew. jak dostać się że Starego Smokowca?
 6. Witam. Planuję wejście na Rysy od strony Polskiej (gdzie zostawię samochod), a zejście od Słowackiej. Kiedyś były busy do Zakopanego z Popradzkiego Plesa. Czy ktoś orientuje się czy nadal są? Ew. czy jest inna mozliwosc powrotu?
 7. Dziękuję?. Byłam rok temu blisko tego miejsca( w Galicówce). Teraz wolę bliżej Zakopanego. Myślałam o Olczy lub Kościelisku?
 8. Witam. W maju będę gościła osobę z zagranicy, która nigdy wcześniej nie była w Polsce. W planie mamy wędrowanie w Tatrach. Proszę o propozycje sprawdzonych miejsc noclegowych, które będą spełniały takie warunki: czystość, cisza, klimat, śniadania na miejscu, widok na Tatry, dobre połączenie z Zakopanem (blisko przystanek autobusowy). Wierzę że Wasze propozycje ułatwią mi wybór cudownego miejsca ? Dziękuję:)
×
×
 • Create New...