Skocz do zawartości

KamilaS

Użytkownik
 • Postów

  16
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Treść opublikowana przez KamilaS

 1. Niestety, przez warunki pogodowe odpuszczamy w tym roku Rysy i Świnicę. ?
 2. Jak tylko przeczytałam w internatach, że są to szlaki zamknięte - to pomyślałam sobie ,,Skubaniec'' na żarty mu się zebrało ?
 3. Walentynkowy Wierch jest zamkniętym szlakiem turystycznym, pięć stówek można zarobić ? od Gładkiej Przełęczy, tuż zanim zamienia się w wąską, skalistą i postrzępioną grań, która ciągnie się aż do samej Świnicy.... oglądając filmiki wygląda dość hard.
 4. Dziękuję za podpowiedź, zaraz sprawdzę szlaki ? Poniżej foty z czerwca Dolina Pięciu Stawów przez Świstówkę-dzień pierwszy. Czerwone Wierchy zejście szlakiem czerwonych do Doliny Kościeliskiej. Dzień drugi ?
 5. Hej, tym razem w planach mamy podczas czerwcowego wyjazdu wejście na Świnicę od strony Kasprowego i Rysy od strony Słowackiej, oczywiście jeżeli warunki pogodowe na to pozwolą. Do tras zdobytych należą: Czerwone Wierchy, Piątka przez Świstówkę ,Grześ , Rakoń, Wołowiec, dolina Gąsienicowa pod Zmarzły Staw. Dałyśmy sobie pewien challange na ten rok. Obawy są bardziej o warunki pogodowe, kondycyjnie wyglądamy dobrze. Z chęcią poczytam Waszych dobrych rad odnośnie wyprawy.
 6. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. ? 09-13 czerwiec wybieramy się z przyjaciółkami w góry, ja mam za sobą kilka szlaków, w wysokich partiach gór. Dziewczyny nie koniecznie, na początek chcę z dziewczynami zrobić piątkę, później w planach były czerwone wierchy ( tutaj duży znak zapytania ze względu na dziewczyny, czy nie będą wykończone po MO i D5SP) Zawsze w górach byłam wczesną jesienią lub zimą. Czerwiec to taki miesiąc, gdzie na dole jest ciepło i przyjemnie zaś na górze może być niebezpiecznie, śnieg oblodzenia. Czy możecie udzielić nam rad z własnego doświadczenia, na co uważać, co może nam się przytrafić. Zrobiła moim przyjaciółką niezbędnik co muszą zabrać, którym się posiłkowałam ze swoich wypraw. Będę wdzięczna za podpowiedzi ?
 7. Piękne widoki, przedyskutujemy to z rodzinką i mam nadzieję, że prócz nart zima również zaczniemy ''buszować w śniegu'' dla widoków i nie tylko. Dzieciom się podobało, Syn śmigał jak Kozica ? wręcz trzeba było go stopować. ? Dziękuję za zdjęcia, najbardziej przemawiają do człowieka ?
 8. Zawsze priorytetem jest dla mnie bezpieczeństwo, z każdej trasy wyciągnęliśmy wnioski co należy poprawić. Dzień krótki, więc ważne było aby wrócić przed 16:00 w bezpieczne miejsce. Na wiosnę kolejne szlaki, zimową porą odpuszczamy ze względu na brak doświadczenia. Co polecacie na kolejne wyprawy?
 9. Bardzo proszę ❤ P. VID_20211113_150012.mp4
 10. Byliśmy, zobaczyliśmy, wróciliśmy :) Pierwszego dnia dla smaczku była Dolina Pięciu Stawów, momentami oblodzenia, ale świetnie daliśmy sobie radę, dzieci weszły bez żadnych problemów. Całe Czerwone wierchy odpuściliśmy, i to był dobry pomysł, przeszliśmy : Kuźnice - Polana Kalatówki- Polana Kondratowa- Przełęcz Pod Kopą Kondracką- Kopa Kondracka- Kasprowy Wierch- zjazd kolejką. Warunki dopisywały, zachód słońca podziwialiśmy z Kasprowego bo pogoda była cudna! Raczki się przydały ze względu na oblodzenia w niektórych miejscach. Dziękuję za Wasze spostrzeżenia, były przydatne! pozdrawiam
 11. Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, tak zrobię ?
 12. Cześć, chciałabym się Was poradzić, czy wyjście o tej porze roku wraz z dziećmi (12 i 13 lat) jest bezpieczne. Zastanawiam się czy wystarczy nam czasu na przejście w obie strony, przed zachodem słońca. To jest nasza pierwsza wyprawa na Czerwone Wierchy, wcześniej (zimą) na pieszo przeszliśmy Morskie Oko, Dolina Chochołowska, Kościeliska.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...