Jump to content

Patryk 2k

Member
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Posts posted by Patryk 2k

 1. Dnia 18.12.2019 o 19:09, Krisbin napisał:

  A to jest kopciuszek (jeśli się mylę to mnie poprawcie) pseudonim ,,Kapral". Uwił sobie gniazdo w przewodzie wentylacyjnym naszej kwatery i co dzień skoro świt ok. 4.30 budził mas karmiąc swoją głodną gromadkę.?

   

  Jak miał pomarańczowy ogonek to młody okaz kopciuszka ?

  • Like ! 1
 2. Dnia 21.12.2019 o 21:05, Jacek napisał:

  Drodzy, pytanie mam i proszę o szczerą odpowiedź. Właśnie dostałem prywatną wiadomość od jednego z forumowiczów, który wzywa mnie do usunięcia tego posta, twierdząc, ze jest obraźliwy ? Czy ten obrazek obraża czyjeś odczucia, czy ktokolwiek poczuł się dotknięty? Trochę nie rozumiem, o co to larum, ale na wszelki wypadek wolę się zapytać. 

  Tak na marginesie obrazek ten przesłał mi zaprzyjaźniony dominikanin, który od zawsze powtarza, że Pan Bóg ma poczucie humoru ?

  Miałem się nie wypowiadać ale jako nauczyciel może dwa słowa o kulturze. Nie obrażając nikogo napiszę że ten obrazek jest po prostu na bardzo niskim poziomie. Nie jestem przesadnie religijny i nie obraża on moich uczuć ale używanie wulgaryzmów w przestrzeni publicznej trochę razi a całość nie broni się nawet tym że jest śmieszna bo po prostu nie jest. Staram się wpajać moim uczniom szacunek do ludzi bez względu na poglądy ale jak szanować Dominikanina który obraża podstawy swojej wiary ? Szanujmy nawzajem siebie i swoje poglądy a na forum górskim rozmawiajmy o górach. Pozdrawiam wszystkich !

 3. Orla jest szlakiem turystycznym czy to się komuś podoba czy nie a przechodzić każdy ją może jak chce. Jeśli dla kogoś jest trudna niech sobie ułatwia asekuracją a jeśli za łatwa to można znaleźć sobie trudniejsze drogi i na Orlą nie iść. Góry są dla wszystkich którzy je szanują!

  • Like ! 5
×
×
 • Create New...