Skocz do zawartości

Natala

Użytkownik
 • Postów

  8
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Natala

 1. Hej! 
  Wybieram się w tym roku w maju po raz pierwszy w Bieszczady. Myślałam o wędrowaniu z plecakiem i chciałam zapytać jak to wygląda ze schroniskami i noclegami w Bieszczadach? Preferuję taki rodzaj wędrówek gdy jeżdżę w Tatry, ale że w Bieszczadach mnie jeszcze nie było, to pomyślałam, że podpytam obecnych tu lepiej doświadczonych osób czy taki rodzaj turystyki w Bieszczadach też się sprawdza? Które miejsca polecacie, a które niekoniecznie? Może macie też jakieś sprawdzone trasy, które możecie polecić?  
  Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :) 

 2. Cześć! 
  Na imię mam Natalia i pochodzę ze Starogardu Gdańskiego. Góry pokochałam jeszcze jako dziecko. Z racji odległości nie mogę sobie pozwolić na częste i spontaniczne wypady, nad czym ubolewam, ale przynajmniej raz do roku staram się zjawić na trochę w Tatrach. I tak się akurat składa, że jak się wszystko dobrze ułoży to za tydzień będę ? Serce już się rwie!

  Pozdrawiam ciepło! 

  • Lubię to ! 1
 3. Tego typu akcjami od lat z powodzeniem zajmuje się wolontariat TPNu. Można poczytać o tym na ich stronie, zarejestrować się i zapisywać na kolejne zadania w dogodnym terminie. TPN zapewnia wówczas takim osobom kwatery w Kirach lub na Palenicy, oraz przejazdy busami na zeszyt ? 2 razy dziennie. Przy okazji poznaje się fantastycznych ludzi i pozytywnie spędza czas, każdemu serdecznie polecam taką opcję:) A jak się choć raz jest wolontariuszem TPN, to tak mocno wchodzi to w krew, że później bez worka na śmieci już człowiek na szlak nie wyruszy ? 

  • Lubię to ! 2
 4. A czy planując taki trip od schroniska do schroniska rezerwujecie dużo wcześniej miejsca noclegowe? Czy raczej idziecie z nadzieją na wsparcie Opatrzności i tego, że jakieś miejsce się znajdzie? Bo niestety, ale nie wszędzie przyjmują już na glebę. I co robicie np. w sytuacji jeśli pogoda nie pozwoli na przejście do schroniska, w którym macie zaplanowany kolejny nocleg? Dla mnie jest to trudne logistycznie do rozpracowania... 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...