Skocz do zawartości

Czy podoba Ci się nasze forum - ankieta


Mnich Admin

Forum  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się nasze forum?

    • tak, podoba mi się bardzo, jest źródłem cennych informacji, dlatego lubię często tu zaglądać
      33
    • jest dobrze, ale niektóre rzeczy wymagają jeszcze poprawy
      12
    • zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia
      0
    • jest nudne, jak flaki z olejem
      3
    • nie mam zdania, mam ciekawsze sprawy na głowie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, barbie609 napisał:

Pomożemy! Uch....... historią zaleciało?

A tak ogólnie jest to drugie forum na którym jestem jakoś tam aktywny , pierwsze to było wiele lat temu forum poświęcone owczarkowi niemieckiemu. Z zasady nie uczestniczę w tzw mediach społecznościowych/facebokii itp/ natomiast to miejsce jest naprawdę fajne.

Miałem iść do kina na Gierką, ale po recenzji @jaaga76zrezygnowałem ? 

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest bardzo fajne. Lubię tu zaglądać bo można pogadać z maniakami Tatr. To mi wystarczy...?

Są osoby, które są zarejestrowane, a się nie udzielają. Wiem bo z jednym już byłem na 2 wycieczkach. ?

Fejsow, insta etc nie lubię i nie używam. Cieszę się że mam gdzie swoje foty i opisy zamieszczać. Przynajmniej na coś to się przyda komuś.

I zostałem na początku bardzo mile przywitany tutaj, zwłaszcza przez kobiety. 

Same plusy!

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peter1 napisał:

Forum jest bardzo fajne. Lubię tu zaglądać bo można pogadać z maniakami Tatr. To mi wystarczy...?

Są osoby, które są zarejestrowane, a się nie udzielają. Wiem bo z jednym już byłem na 2 wycieczkach. ?

Fejsow, insta etc nie lubię i nie używam. Cieszę się że mam gdzie swoje foty i opisy zamieszczać. Przynajmniej na coś to się przyda komuś.

I zostałem na początku bardzo mile przywitany tutaj, zwłaszcza przez kobiety. 

Same plusy!

Potwierdzam, koleżanki na forum da bardzo miłe ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jestem tu od niedawna i już bardzo wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Żałuje że nie trafiłem tutaj wcześniej. Sporo fajnych opisów, zdjęć, informacji. Poza tym użytkownicy na poziomie. Jeżeli ktoś tutaj zagląda, to musi mieć w sobie choć trochę górskiej fascynacji. Mówią że góry kształtują charakter, myślę że to prawda, oprócz kondycji uczą szacunku dla środowiska oraz innych osób, dostarczają niezapomnianych wrażeń. To samo miejsce odwiedzane wielokrotnie za każdym razem wygląda inaczej, potrafią zafascynować. Dwa lata temu idąc do Murowańca spotkałem starszą Panią poruszającą się o kulach, która swoim tempem podążała na Halę Gąsienicową.  Pani otrzymała duży aplauz od innych turystów, pokazała że można jeżeli się kocha góry w miarę możliwości.

Pozdrawiam wszystkich tatromaniaków.  

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2023 o 14:01, Pablo P napisał:

Jestem tu od niedawna i już bardzo wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Żałuje że nie trafiłem tutaj wcześniej. Sporo fajnych opisów, zdjęć, informacji. Poza tym użytkownicy na poziomie. Jeżeli ktoś tutaj zagląda, to musi mieć w sobie choć trochę górskiej fascynacji. Mówią że góry kształtują charakter, myślę że to prawda, oprócz kondycji uczą szacunku dla środowiska oraz innych osób, dostarczają niezapomnianych wrażeń. To samo miejsce odwiedzane wielokrotnie za każdym razem wygląda inaczej, potrafią zafascynować. Dwa lata temu idąc do Murowańca spotkałem starszą Panią poruszającą się o kulach, która swoim tempem podążała na Halę Gąsienicową.  Pani otrzymała duży aplauz od innych turystów, pokazała że można jeżeli się kocha góry w miarę możliwości.

Pozdrawiam wszystkich tatromaniaków.  

Zachęcamy do większej aktywności. I ja pozdrawiam ?

  • Lubię to ! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...