Skocz do zawartości

Co nas najbardziej irytuje?


Q'bot

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc przez pryzmat wykorzystywanego sprzętu oczywiście ?

Wiadomo, że trafiają się mniej lub bardziej udane elementy garderoby czy to szpeju, które wykorzystujemy w górach, lecz nawet te z pozoru najlepsze produkty mają swoje przywary, które nas irytują... 

 

Zaczynając od siebie muszę się uczepić plecaka 85L od Fjord Nansen, który w losowych momentach zaczyna sobie skrzypieć. Tak, skrzypieć, coś jak stary wiklinowy fotel bujany na drewnianej podłodze w XVIII wiecznej kamienicy. Czy obciążony, czy prawie pusty, co jakiś czas tak ma...

Drugi problem również tyczy się placaków, ale ogółem - czy może tylko mnie klamra od pasa biodrowego najpierw wyciera, by po czasie przedziurawić miejsce styku z paskiem od spodni?

No i nie sposób nie wspomnieć o odwiecznej obawie, która powraca wraz z silniejszymi podmuchami wiatru na grani - jak tu nie stracić czapki z daszkiem, gdy mocniej wiuchnie, a ja akurat uniosę głowę w złą stronę? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 3.01.2021 o 17:21, wwwojo napisał:

Parujące w zimie okulary, musze nosić bo moje ślepia nie tolerują szkieł kontaktowych. Parę zim temu zakupiłem gogle pod ktorymi spokojnie moge nosić okulary ale w niższych partiach wzbudzam zdziwienie "użytkowników" szlaków goglami zakrywającymi poł twarzy.

Witaj w klubie, jako okularnik mam ten sam problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2021 o 20:25, Mnich Moderator napisał:

Witaj w klubie, jako okularnik mam ten sam problem ?

 

Dnia 3.01.2021 o 17:21, wwwojo napisał:

Parujące w zimie okulary, musze nosić bo moje ślepia nie tolerują szkieł kontaktowych. Parę zim temu zakupiłem gogle pod ktorymi spokojnie moge nosić okulary ale w niższych partiach wzbudzam zdziwienie "użytkowników" szlaków goglami zakrywającymi poł twarzy.

Proponują korekcję laserową wady wzroku i problem będzie z głowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...