Skocz do zawartości

Swinica, Koscielec


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Ludziska, przyszedł mi do głowy szatanski pomysl ? wybieram się na początku września na Świnice. Biorąc pod uwagę fakt, że szlak z Zawratu na Świnice jest zamknięty,  to pójdę od Kasprowego przez Liliowe... potem Swinica i Karb ? będę w okolicy, to może zajdę i na Kościelec, jeśli siły pozwolą ? co myślicie? Jeśli uważacie to za kretynizm, to też piszcie ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gieferg napisał:

Na drugi dzień po Rysach  nie miałbym ochoty nawet na wyjście do Biedronki po piwo, a co dopiero w góry, no ale ze mnie żaden sportowiec/wyczynowiec i nie pierwszej młodości w dodatku.

Dlatego piwo kupię wcześniej i wstawię do lodówki, żeby już czekało zimne ? a ewentualne zakwasy przechodzę zanim się pojawią ?

  • Lubię to ! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Loki napisał:

@jaaga76 co jak co, ale na zimne piwo i gorący prysznic/kąpiel po mega wysiłku zawsze mam siłę ? potem ewentualnie pizza, a w górach oscypki i kwaśnica i życie nabiera sensu ?

Eee... No to jak tak, to znaczy że jeszcze coś możesz po drodze "zahaczyć" ??  MOC jest z TOBĄ  ??? @Loki

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@jaaga76 @Gieferg przyznaje się bez bicia, że kolejny dzień po zdobyciu Rysow to makabra... bez dwóch ketonali nie zebrałbym się z łóżka... fakt jest taki, że psychicznie zmęczyło i zniszczyło mnie schodzenie... nigdy nie byłem w tak eksponowanym miejscu ? ale ostatecznie udało się bez wzywania TOPRu ? jestem zadowolony, ale zmęczony ?

Edytowane przez Loki
  • Lubię to ! 4
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...