Jump to content

"Biegiem" na Kościelec

Recommended Posts

• 1 month later...

@Zośka wiesz mamy do czego wracać mamy rodziny umiemy się wycofać!

Deszcz nas zastał na Kościelcu więc już trzeba było zejść trzeba było naprawdę myśleć bo śliski Kościelec jest naprawdę groźny. Potem  się przejaśniło to postanowiliśmy iść na Swinnice  skały podeskły więc było w miarę bezpiecznie potem już nie padało słońce się przebijało mgła raz się pojawiła raz ja rozwiewiało więc było do ogarnięcia,ale  pogoda  jest najważniejsza  sprawdzaliśmy pogodę miała być ok miał byc wiatr ale i słońce,chodzimy dla przyjemności nie dla ryzyka na ,które w górach nie ma miejsca.

• Like ! 4

Wiem wiem 😉 mi bardziej chodzi tutaj o np zsunięcie się kogoś na mnie/Ciebie w niebezpiecznym terenie.... czy też zrzucenie plecaczka/torebki na drabince itp. przypadki... wiem też doskonale, ze trudno to przewidzieć 

Schodząc z Granatów Pańszczycką przełęczą ( teren mocno osuwający się- drobne kamienie) gość za mną poślizgnął się i zjechał z wyprostowanymi nogami zatrzymując się dwa metry przede mną.... wcześniej poleciały mu kijki a wyżej strącił kamień.... przepuściłam go przed siebie .... 

• Like ! 3
14 godzin temu, Anuś napisał:

Wiem wiem 😉 mi bardziej chodzi tutaj o np zsunięcie się kogoś na mnie/Ciebie w niebezpiecznym terenie.... czy też zrzucenie plecaczka/torebki na drabince itp. przypadki... wiem też doskonale, ze trudno to przewidzieć 

Schodząc z Granatów Pańszczycką przełęczą ( teren mocno osuwający się- drobne kamienie) gość za mną poślizgnął się i zjechał z wyprostowanymi nogami zatrzymując się dwa metry przede mną.... wcześniej poleciały mu kijki a wyżej strącił kamień.... przepuściłam go przed siebie .... 

Właśnie. Jak na drodze. Co z tego że Ty jedziesz zgodnie z przepisami i rozsądkiem, jak głupich nie sieją...  mnie kiedyś fan dupozjazdów podciął... do końca życia nie zapomnieć tego pędu po śniegu między kamieniami....🤬🤬🤬

• Like ! 2
  • Wow 1