Skocz do zawartości

Szukam towarzyszkę/towarzysza na wspólną wędrówkę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć

Jestem nową osobą na forum.

Mieszkam w okolicach Warszawy.

Planuję we wrześniu (po 10 września termin do ustalenia) wejście na Gerlach z przewodnikiem.

Może ktoś też jest zainteresowany.

W lipcu w dniach 25-28 planuje też wypad w Tatry. Na jeden dzień planuję trasę Palenica Białczańska - Dolina Pięciu Stawów - Kozi Wierch - Krzyżne i powrót do Palenicy.

Zapraszam do kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No pewnie że "nie do końca tak jest" ? bo nawet ze stałym partnerem (np. życiowym) także nie zawsze się dogadasz ? Ja tam jestem taki że mówie z góry co i jak dam radę żeby potem nikt do mnie nie miał pretensji ? Nie mam do nikogo o nic pretensji - tylko wyciągam wnioski bo już zacząłem 2 tydzień jak tu jestem i "tłumy" chętnych chcą się spotkać i razem wędrować ? 

Cóż takie znaki czasu że ludzie (w większości) wolą być w necie niż tworzyć realne relacje ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym netem to też nie do końca ? Udało mi się np.umówić z kilkoma osobami z neta na wspólne wypady i było super,do dziś mamy kontakt i wyjeżdżamy razem kiedy uda nam się zgrać terminy.

Może teraz jest mniej chętnych osób na wspólne wypady ,może są ale akurat nie na tym forum ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Andzia napisał:

Ja tam mam np.gdzieś w głowie że się z kimś umówię na wspólne góry a będę słabym towarzyszem i ktoś będzie może miał żal.

ee tam żal , w najlepszym przypadku obsmaruje Cię gdzieś na stronie internetowej ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...