Skocz do zawartości

Szukam towarzyszkę/towarzysza na wspólną wędrówkę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forumowicze.

Szukam towarzysza na wędrówkę w terminie 12-15 sierpnia. Czy ktoś chętny na wypad?

Planowane wejście na szlak przez Kiry następnie Jaskinia Mroźna, Jaskinia Raptawicka, Smocza Jama, docelowo Schronisko Ornak.

Następny dzień: Ciemniak, Czerwony szlak aż do Kasprowego Wierchu, docelowo schronisko Murowaniec.

W załączeniu trasy. Zapraszam chętnych 

D1.JPG

D2.jpg

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mnich Admin promował(a) i podpiął/eła ten temat
  • 3 tygodnie później...
20 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

Zapraszamy na nasze forumowe spotkanie. Szczegóły na PW ?

Dziękuję za odpowiedź ?

sprawdzałam temat, i z tego co się doczytałam ciężko będzie już z miejscem noclegowym.. 

16 godzin temu, Daerkopolo napisał:

 Byłaś gdzieś już  w Tatrach wysokich? (...) później Kościelec na koniec Swinnica później sam oceniasz jak się czujesz w takich klimatach! Sam kiedyś tak zaczynałem!

którego zdania w "mniej zaawansowanych (patrz - wysokie tatry) nie zrozumiałeś? ?

wystarczy, że byłam pod Łomnickim szczytem - wiem, że kondycyjnie na chwilę obecną jest ze mną słabo dlatego nie mam zamiaru pchać się na Kościelec czy Świnicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedac teraz do Zakopca spokojnie znajdziesz nocleg pełno jest ludzi którzy stoją przy dworcu i szukają chetnych!

Ok! Mniej zawasowany! To  wszystkie doliny, Grześ, może Kopa Kondracka zresztą całe Czerwone Wierchy zwłasza teraz gdy zaczynają zmieniać kolor są przepiękne! Giewont to też zadna sztuka ale dla każdego coś innego kondycja jest ważna i warto było by jednak trochę zadbać o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MST napisał:

 

Jutro jeśli pogoda dopisze, wybieram się w dolinę Zimnej Wody w słowackich Tatrach - teren bardziej spacerowy, niż wyczynowy.. 

Piękna dolina i piękne widoki? Jak będziesz miał fajną pogodę to oczy wypatrzysz?. A jak już dojdziesz do schroniska to będziesz chciał wyżej ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,dobra mgła mgle nie równa są piękne mgły zwłaszcza gdy opadają poniżej gór a ty jesteś na tym wierzchołku i czujesz ,że naprawdę zyjesz ale mi chodziło o szarówę w całej okazałości ja tego nie lubię ,ale każdy jest inny i ja to rozumiem.

W środku tygodnia ma się pogoda poprawić więc odpalam kiecę i lecę na Chłopka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nu81 napisał:

Ja jadę na Słowację w środę. Ktoś chętny na jakieś wyjście to proszę o propozycję, bo wszystkie szlaki już przerobione i się zastanawiam gdzie wyruszyć ?

Część! Jutro też się wybieram w Tatry myślałem ,że pójdę Przełęcz pod Chłopkiem,ale Słowacja też mnie Słowacja interesuje więc mógłbym Ci towarzyszyć!Gdzie chciałbyś iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Ekipa nam się wykruszyła a jedziemy w nocy ze środy/czwartek w tatry z Torunia mamy dwa miejsca wolne w aucie możemy kogoś zabrać po trasie przejazdu na wypad jak ktoś ma chęć. 

Nocleg będziemy ogarniać na trasie - miejscówek w pensjonatach sporo ...

Nasz plan to czwartek jakaś rozgrzewka bez wielkich szczytów. Piątek o ile pogoda pozwoli to Rysy od MO, sobota coś na rozejście może DPS i przez świstówkę do MO , Lub do DPS przez Krzyżne zobaczymy jak forma, kondycja i chęci :) 

Nie jesteśmy wielkimi taternikami więc tempo normalne - raczej nie dla Harpaganów. Mamy 33 i 39 lat :)  

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 11.08.2020 o 19:57, Mnich Moderator napisał:

Drodzy, serdeczna prośba, aby w tym temacie zamieszczać wszelkie propozycje wspólnych wycieczek, wyjazdów, etc. Nie twórzmy proszę kolejnych wątków, bo znów robi się nam bałagan. Dzięki!

Hej, wybieram się 10 listopada z Katowic na jednodniową wycieczkę w Tatry. Plan jest na Czerwone Wierchy z Kir do Kuźnic lub na Przełęcz pod Świnicą przez Gąsienicową i ldalej przez Kasprowy do Kuźnic. Kto chętny?

Edytowane przez EwaW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie!

Szukam na przyszłe wypady(począwszy od następnego lata) partnera/partnerki do wycieczek trudniejszych pozaszlakowych z przewodnikiem i bez.

Z przewodnikiem oczywiście głównie z powodów finansowych(bo taniej w grupie 2-3 osób niż pojedynczo). Bez przewodnika tam gdzie się da i gdzie jest małe ryzyko 'przyfilowania' przez słowackie służby. :) (a jest mnóstwo takich pięknych miejsc). W Polsce jest łatwiej bo wystarczy się wpisać do księgi taternickiej. Fajnie byłoby kogoś poznać i mieć możliwość wspólnego eksplorowania co roku.:)

Na pewno są tu osoby które chodzą z przewodnikami lub same i mają doświadczenie w tej dziedzinie? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...