Jump to content

Recommended Posts

• Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jako ,że właśnie się zarejestrowałem  witam wszystkich użytkowników. Temat o Pieninach krótko mówiąc uwielbiam te góry zwłaszcza Małe Pieniny  rejon Wysokiej ,Durbaszki ,Wysokiego Wierchu.Kręcę s

Śmierć w błocie w górach ...ciekawa alternatywa  🙂 Pomęczę Was jeszcze odrobinkę obrazkami skoro nie zginąłem marnie ( głównie ocalałem dzięki nowy butom, bo w poprzednich podeszwa wytarła się na

Dzisiaj jako że prognoza pogody była jaka taka wybraliśmy się na szlak Przełęcz Osice -Trzy Korony-Sromowce Niżne zejście Szopczańskim Wąwozem tym w którym ,,chorąży Orszański Andrzej Kmicic ratując k

Posted Images

• 2 weeks later...

Klubowa aktywność 😏😂 Spacer ścieżką w koronach drzew w Bachledowej Dolinie na Słowacji. Przy dobrej pogodzie widok z wieży na Tatry Bielskie, Pieniny i Spisz. Niestety wczoraj był kolejny deszczowy, pochmurny i mglisty dzień stąd widać jak widać!😎

IMG_20200716_112940-01.jpeg

IMG_20200716_114727-01.jpeg

IMG_20200716_114125-01.jpeg

IMG_20200716_115525-01.jpeg

• Like ! 3
  • Wow 2

Wysoki Wierch - miejsce idealne do obejrzenia wschodu słońca w górach.  Wjeżdżając autem po słowackiej stronie na Lesnické sedlo mamy tylko trochę ponad pół godzinki szlakiem ( którego w zasadzie nie ma - polna droga, na całej długości trzy tyczki z żółtymi znaczkami) które da się przejść po ciemku, żeby przed świtem stanąć na szczycie.

Górka niepozorna oferująca piękne panoramy  na Tatry, Pieniny Właściwe i Pasmo Radziejowej w Beskidzie Sadeckim.

wsch04.thumb.jpg.e46d2424039d84d4d8437295f333cec0.jpg

Czy jest ktoś, kto nie chciałby usiąść na takiej ławeczce ??

wsch03.thumb.jpg.609ddd1a5073aad538ac8eceadb7a797.jpg

No i oczywiście Tatry....od Łomnicy po Kozi Wierch i Koszystą.

wsch02.thumb.jpg.25606a04d9105af7f47c819da4765cac.jpg

• Like ! 5
  • Wow 1

@Zośka W Pieniny mam niedaleko - około półtorej godziny jazdy autem. Ostatnio trochę na stare lata zdrówko szwankuje więc szukam w  necie i wybieram łatwe miejscówki.  A co do wstawiania.....Nie było najgorzej, ale dziś za to musiałem odespać 🙂

• Like ! 2
4 godziny temu, Artur S napisał:

Górka niepozorna oferująca piękne panoramy  na Tatry, Pieniny Właściwe i Pasmo Radziejowej w Beskidzie Sadeckim.

Pffff. 12/10

@Artur SGdzie na tym zdjęciu znajdę Kozi i Koszystą? Po prawo wydaje mi się się, że są Baranie, Lodowy, Kołowy i Jagnięcy. 

Edited by Mateusz Z
  • Like ! 2

@Mateusz Z Jakoś ta część Tatr nie pasowała mi do kadrów, więc mam tylko jedną fotkę, na której coś widać po prawej stronie, bo to było bladym świtem.

wsch05.thumb.jpg.501b61ffe31cd217550043ec4262563c.jpg

OD lewej oczywiście Łomnica, Durny, Lodowy i Jagnięcy potem Szalony, Płaczliwa, Hawrań i Nowy Wierch potem wierzchołek Koziego i Koszysta po prawej kadru.

Edited by Artur S
  • Like ! 3