Skocz do zawartości

Marta Andrzejewska

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wysoki Wierch - miejsce idealne do obejrzenia wschodu słońca w górach.  Wjeżdżając autem po słowackiej stronie na Lesnické sedlo mamy tylko trochę ponad pół godzinki szlakiem ( którego w zasadzie nie ma - polna droga, na całej długości trzy tyczki z żółtymi znaczkami) które da się przejść po ciemku, żeby przed świtem stanąć na szczycie.

Górka niepozorna oferująca piękne panoramy  na Tatry, Pieniny Właściwe i Pasmo Radziejowej w Beskidzie Sadeckim.

wsch04.thumb.jpg.e46d2424039d84d4d8437295f333cec0.jpg

Czy jest ktoś, kto nie chciałby usiąść na takiej ławeczce ??

wsch03.thumb.jpg.609ddd1a5073aad538ac8eceadb7a797.jpg

No i oczywiście Tatry....od Łomnicy po Kozi Wierch i Koszystą.

wsch02.thumb.jpg.25606a04d9105af7f47c819da4765cac.jpg

 

 

  • Lubię to ! 4
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Artur S napisał:

Górka niepozorna oferująca piękne panoramy  na Tatry, Pieniny Właściwe i Pasmo Radziejowej w Beskidzie Sadeckim.

Pffff. 12/10

@Artur SGdzie na tym zdjęciu znajdę Kozi i Koszystą? Po prawo wydaje mi się się, że są Baranie, Lodowy, Kołowy i Jagnięcy. 

Edytowane przez Mateusz Z
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz Z Jakoś ta część Tatr nie pasowała mi do kadrów, więc mam tylko jedną fotkę, na której coś widać po prawej stronie, bo to było bladym świtem.

wsch05.thumb.jpg.501b61ffe31cd217550043ec4262563c.jpg

OD lewej oczywiście Łomnica, Durny, Lodowy i Jagnięcy potem Szalony, Płaczliwa, Hawrań i Nowy Wierch potem wierzchołek Koziego i Koszysta po prawej kadru.

Edytowane przez Artur S
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...