Skocz do zawartości

Krywań we mgle


Zośka

Rekomendowane odpowiedzi

To już moja piąta wycieczka na Krywań i jeszcze nigdy nie udało mi się przywieść fajnych zdjęć bo albo deszcz albo grad albo zapomniałam włożyć karty do aparatu. Tym razem miało być ciepło, słonecznie i idealnie do zrobienia super fotek do fajnej relacji. No właśnie...miało być ale wyszło jak zwykle. Nie wiem dlaczego za każdym razem pomimo sprawdzania prognoz i wielkiego wysiłku włożonego w wybranie tych najbardziej optymalnych godzin na wyprawę zawsze kończy się mgłą, chmurami i brakiem widoków. Przez tyle lat już się przyzwyczaiłam do chodzenia we mgle i nawet to polubiłam ale fajnie byłoby chociaż raz mieć lampę i świetne fotki ze szczytu. No cóż.....może następnym razem?

DSC_5055.JPG

DSC_5071.JPG

DSC_5076.JPG

DSC_5079.JPG

  • Lubię to ! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vatra już mi nawet ta mgła nie przeszkadza, te chmury też nie bardzo tylko żeby na szczycie chociaż przez 10 minut było słonecznie bo te widoki.....???

Jakbym biegała tak jak @Luk_ to wystarczyło by mi malutkie okienko pogodowe na atak szczytowy ??

@Fibi na to nie wpadłam ?

Edytowane przez Zośka
  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zośka super, że się po raz piąty nie zniechęciłaś się do zdobycia szczytu mimo niepogody. Szanuję takie podejście. Z tego co kojarzę to jakoś się minęliśmy w Tarach Słowackich. ? Co do widoków to coś tam widać, nie było tragedii. Mi się marzy obejrzeć wschód słońca na Krywaniu... 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 4.08.2020 o 18:15, Zośka napisał:

No cóż.....może następnym razem?

Na pewno się w końcu trafi to okienko pogodowe ważne, że się nie zniechęcasz .... Gratuluję wytrwałości ?. A tak swoją drogą to ja tam byłem trzy razy i też nie trafiłem ładnej pogody na szczycie a ..... mówią, że do trzech razy....

Najlepsza moja fotka ze szczytu to chyba ta .... sprzed ładnych paru lat

IMG_0486.thumb.JPG.d3aa35958af91dee051b4d8c82bd1ec9.JPG

 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Krzysiek Zd napisał:

   a ..... mówią, że do trzech razy....

coś w tym jest?

za trzecim razem przeszłam całą Orlą przy pięknej pogodzie(dwa razy był odwrót)

przy trzecim podejściu na Jagnięcy nie było deszczu ani ludzi?

trzecie wejście na Świnicę i bez mgły?

Reszta wejśc przeczy tej teorii ale te trzy ją potwierdzają ?

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

43 minuty temu, Zośka napisał:

za trzecim razem przeszłam całą Orlą przy pięknej pogodzie

To super ?? Gratuluję !!! Cała Orla przy pięknej pogodzie i w umiarkowanym tłoku to jest to co "tygryski lubią najbardziej" ? , wiem coś o tym ?.

Fajnie, że chociaż te trzy, bo jak czytałem Twoje wcześniejsze wpisy to myślałem, że masz wyłącznie pecha do pogody ? że, ładna pogoda i  @Zośka w górach to dwie sprzeczności ??.

Góry uczą jednak pokory, cierpliwości i wytrwałości .....

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...