Jump to content

Niedoceniane zakątki polskich gór

Recommended Posts

@Q'bot cóż, próbowałem tam wjechać, ale rowerzysta górski ze mnie żaden, więc mniej więcej połowie odcinka od Hali Miziowej na szczyt pchałem rower ? Jeśli jesteś bardziej wytrenowany to podjedziesz na pewno wyżej, a może i wjedziesz na samą górę ? Jednak jeśli byś się decydował na rower to sugeruję wystartować albo z Sopotni albo z Korbielowa przy wyciągach ?

@Zośka tutaj też się z Tobą zgodzę ? jest tak bardziej swojsko, chociaż Babią też bardzo lubię ?

Edited by Luk_
  • Like ! 1
  • Wow 1
  • 1 month later...

Wrócę jeszcze do Wielkiej Raczy bo warto @Zośka@jaaga76@Kasia K wszystko co tak pięknie piszecie o niej i o szlaku tam prowadzącym to najprawdziwsza prawda i miód na moje serce ☺️.

P1000497.thumb.JPG.b8028d0786d3afdf2feea0ac5d0f4d6d.JPG

Odwiedzam te miejsca od paru już lat dosyć regularnie i zawsze jest to super wycieczka z niesamowitymi widokami i zazwyczaj umiarkowaną ilością ludzi, choć czasami bywa też trochę więcej 😉.

Dnia 23.08.2020 o 11:55, Zośka napisał:

Schodząc można zrobić pętlę przez przełęcz Przegibek

@Zośka taka pętelka to wręcz obowiązek ☺️ a jak ktoś lubi się trochę bardziej zmęczyć to można jeszcze zahaczyć o Wielką Rycerzową i wrócić przez Przegibek cała pętla to jakieś 28 km ale naprawdę warto taki ...... całodniowy piękny i klimatyczny szlak 😉.

20200509_152310.thumb.jpg.6c72de474357f96263d6b31a3970a843.jpg

20200509_152711.thumb.jpg.2fe143737750aa5aa6dd3044861dfd16.jpg

• Like ! 7