Skocz do zawartości

Przydatne Aplikacje w górach


stanley803

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Matsu napisał:

Ratunek, Mapa Turystyczna, Windy i SkyCash, żeby nie stać w kolejce po bilety do TPN ?

A jak sprawdzają te bilety? I jak z kolejką do okienka? Pokazujesz i idziesz i inni pożerają Cię wzrokiem? czy Pan z okienka musi odpalić specjalistyczne urządzenie które oczywiście się zawiesi? Jak wchodzę wcześnie rano to albo budka zamknięta, albo jest jedna czy dwie osoby, więc i tak w kolejce nie stoję. Raz kupiłem to i tak budka była zamknięta, wiec nikt nie sprawdził, dlatego się pytam. Ciekawi mnie to, bo nie używam praktycznie gotówki, wiec chciałbym wiedzieć na przyszłość. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji wybierasz jaki bilet (N/U, 1-, 7-dniowy, grupowy itp.), podajesz liczbę biletów, podajesz PIN i zatwierdzasz. W razie kontroli na terenie parku w aplikacji w dziale "Kontrola biletów" masz swój bilet (numer, kod QR, datę zakupu, datę ważności itp.). Nigdzie go nie odbijasz, nikomu nie pokazujesz przy wejściu (chyba, że Cię poproszą ?), a inni niech sobie pożerają wzrokiem - kto mądrzejszy lub ciekawszy to zapyta i na przyszłość sam skorzysta (mniej papieru, mniej śmieci, mniej czasu straconego w kolejce, mniej nerwów) ? 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Matsu napisał:

W aplikacji wybierasz jaki bilet (N/U, 1-, 7-dniowy, grupowy itp.), podajesz liczbę biletów, podajesz PIN i zatwierdzasz. W razie kontroli na terenie parku w aplikacji w dziale "Kontrola biletów" masz swój bilet (numer, kod QR, datę zakupu, datę ważności itp.). Nigdzie go nie odbijasz, nikomu nie pokazujesz przy wejściu (chyba, że Cię poproszą ?), a inni niech sobie pożerają wzrokiem - kto mądrzejszy lub ciekawszy to zapyta i na przyszłość sam skorzysta (mniej papieru, mniej śmieci, mniej czasu straconego w kolejce, mniej nerwów) ? 

Jak się kupuje to wiem, chodziło mi o kontrolę. dzięki.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...