Jump to content

Z przymrużeniem oka :)

Recommended Posts

• Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdarzenie które rozbawiło mnie wczoraj do łez.  Schronisko na szczycie Skrzycznego. Siedzę na ławce i czekam na zimne piwo i ciasto. Podchodzi tata z kilkuletnim brzdącem i siadają obok. Tata grz

Zobaczyłem tego mema w jakichś dzisiejszych internetach, zakrztusiłem się kolacją ze śmiechu i nie mogłem się powstrzymać, żeby nie wkleić tego tutaj  ? 

?

Posted Images

3 godziny temu, Mnich Moderator napisał:

No dobra, skoro mamy muzyczny wtorek i ma być śmiesznie, to śmiesznie będzie. No i jest o górach, bo śpiewają też o Andach. Proponuję wysłuchać do końca, tekst i choreografia wymiatają ?

@Mateusz Z, jest i o piwku ? 

@Mnich Moderatorskąd takie "klamoty" wynajdujesz?? Uśmiałam się do łez... ?

Choreografię muszę poćwiczyć ???

• Like ! 1
  • Haha 2
  • 2 months later...

pewnie dla większości znane ale nikt nie wrzucił, więc proszę:

https://www.youtube.com/watch?v=DO5JKNkSx3c

gdyby to nie wydarzyło sie 3 razy z rzędu to byłoby śmieszne w... bardzo:) ale stalo się podstawą do żartów sytuacyjnych, 2019 grudzień, stoję w kolejce po swoje ciacho w Chochołowskiej, sala jadalna pełna po brzegi i wchodzi młody chłopak i na cały głos ogłasza:

Proszę Państwa

Mam bardzo ważną informację 

dzisiaj po 15:50 będzie się robić ciemno

Plastikowa lala za mną do swojego partnera: żeby Misu tylko bryczki nie odjechały...

.......

Góry są groźne!!!

• Haha 3

Kiedyś w sklepie usłyszałam taką rozmowę Pana i pani...

Pani -" Ale jak na Rysy jak my nawet na Kasprowym nie byliśmy ?"

Pan - "Mówiłem Ci że na te Rysy to połowa drogi po asfalcie albo koniami a resztę to już się wejdzie nie ?"

Jak widać nic prostszego od zdobywania Rysów zimą...?

Edited by Zośka
  • Like ! 1
  • Haha 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Miejsce Wysoki wierch Pieniny , czas 27.12 2020r

Piękna słoneczna pogoda , ale zimny mocny wiatr odczuwalna tak na oko ok -10 widoczność 10/10.Na szczycie kilka osób  : jacyś Słowacy , rodzinka z dziećmi -wszyscy z wyglądu oraz  wyposażenia typowe górołazy no i moja skromna osoba. Nagle od strony Durbaszki na szczyt wchodzi Pan ok 50-ki o ,,regulaminowym,,  wyglądzie widać ,że on z naszych, a za nim Pani w podobnym wieku , widać że raczej okazjonalnie w górach/ buty   kijki keczua  kurtka tak bardziej miejska/ albo po prostu Pan chce ją wkręcić w swoje hobby i na razie za dużo nie chcą wydawać bo jak się nie spodoba to co?Pani jak się już wydyszała  i rozejrzała oświadcza : wiesz kochanie faktycznie widoki wspaniałe i gdyby nie to że: ta góra jest stanowczo za stroma i za śliska , wiatr wieje taki ,że za chwilę zwieje mnie do wsi tam na dół a zimno jest tak, że mi gałki oczne zamarzają to stwierdziła bym że masz naprawdę fajne hobby. W tym momencie Pani patrzy jak by nas dopiero teraz zobaczyła i dodaje: ale jak widzę w tym szaleństwie nie jesteś osamotniony. Jak wszyscy ryknęliśmy śmiechem to nas chyba na Palenicy było słychać.?

• Like ! 2
  • Haha 5
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Stare  ale fajne

Jak rozróżnić gatunki niedźwiedzi:

Najpierw trzeba znaleźć niedźwiedzia, podejść do niego po cichutku i kopnąć go w jaja, oczywiście z całej siły.
Następnie spierdalamy i teraz:
- jeśli spi***alamy a niedźwiedź nie goni nas to jest to miś pluszowy
- jeśli spi***alamy na drzewo a niedźwiedź wchodzi za nami to jest to niedźwiedź brunatny
- jeśli spi***alamy na drzewo a niedźwiedź zaczyna nim trząść tak, że spadamy w jego łapska, to jest to niedźwiedź Grizzly
- jeśli spi***alamy na drzewo a niedźwiedź wspina się za nami i wpieprza liście to jest to miś koala
- jeśli spi***alamy i nigdzie nie ma drzew to jest to niedźwiedź polarny...
- A jak spi***alamy, a niedźwiedź zaczyna płakać, to jest to miś Kolargol - największa pi*da wśród niedźwiedzi

• Like ! 1
  • Haha 1