Skocz do zawartości

Z przymrużeniem oka :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzenie które rozbawiło mnie wczoraj do łez. 

Schronisko na szczycie Skrzycznego. Siedzę na ławce i czekam na zimne piwo i ciasto. Podchodzi tata z kilkuletnim brzdącem i siadają obok. Tata grzecznie się wita, chłopczyk również po czym tata chcąc się pochwalić wiedzą syna prosi go " Aleks powiedz pani gdzie wszedłeś.".Aleks z uśmiechem mówi "na Sksycne". Tatuś dumny gdyż pochwaliłam Aleksa prosi go " No i co jeszcze mówiłem ? " Chłopczyk myśli ale chyba nie pamięta A tata dalej "No co mówiłem ?". Aleks po chwili....."mówiłeś nigdy się chłopie nie zeń bo baby są głupie.....dostane wlescie te flytki ? "

Chłopczyk był przeuroczy?

Edytowane przez Zośka
  • Lubię to ! 2
  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zasłyszane od kolegi który odbył taką rozmowę:

akcja zaczyna się w kirach przy kasach z malzenstwem z dzieciem na oko 6 lat, kobieta się pyta:  

- proszę Pana a tu droga jak na Morskie oko z asfaltem jest ? 

kolega: no aż takich luksusów nie ma, ale nie ma zle, droga łatwa i przyjemna.

- a toalety są takie żeby wodę spuścić po drodze ? 

kolega: są toalety jak toi toi 

przez jakiś czas szli razem, Pani mega zachwalała Alpy i kurorty w Austrii, gdzie byla z koleżankami mąż widać był już zmęczony tym co słyszał, w końcu przy odbiciu do Wąwozu Kraków Pani się zatrzymała i stwierdzila,że takim g*wno szlakiem nie bedzie szla i że wracają z dzieckiem bo lepiej było się wspiąc na gubałówkę,na co mąż z ironią w głosie " kolejką czy złotym pociągiem bo nie wiem co bardziej prestiżowe" i tutaj zapada kurtyna bo kolega przyśpieszył i zostawi ich w tyle. 

 

  • Lubię to ! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 23.09.2020 o 11:53, Q'bot napisał:

Rozwiązanie jest proste - jeździć w Tatry tylko służbowo ;]

I ja tak robię ?. Delegacje tylko na południe. No i bywało, że w plecaku szpilki i żelazko (tak, dokładnie żelazko !!!!)  się "gniotły"...???

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Luk_ napisał:

1,5mln złotych ? a paliwa starcza na 4minuty lotu ? dla przeciętnego Kowalskiego drogie jak cholera, ale dla instytucji... chyba do przełknięcia ? myślę że o ile w Tatrach Zachodnich mogłoby być to całkiem praktyczne, to jestem ciekaw jak w Wysokich taki jetpack (a może jethand? ?) by się sprawdził ?

Ktoś musi to wypróbować w wysokich więc, moze się skuszę na ochotnika aczkolwiek przeraża mnie to szybkie spalanie ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...