Skocz do zawartości

Z przymrużeniem oka :)


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, zapraszam Was do dzielenia się zabawnymi sytuacjami, anegdotami, zasłyszanymi historiami, cytatami, dowcipami. Pośmiejmy się wspólni, wszak śmiech to zdrowie ?

Rozmowa dwóch panów wracających autobusem z pracy: – Jak tego pierwszego dnia kazali nam się wspiąć na Morskie Oko, to już do końca wyjazdu miałem dość chodzenia. – No nie dziwię Ci się…

? 

  • Lubię to ! 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-mail wysłany do informacji TPN (pisownia oryginalna): 

Mam pytanie w związku z artykułem „Uwaga na niedźwiedzie”. Czy jeżeli turysta posiada gaz łzawiąc/pieprzowy to czy można spróbować w ostateczności go użyć? Chodzi mi czy „technicznie”może to zadziałać na tak duże zwierzę czy tylko je rozwścieczy jeszcze bardziej oraz czy nie wyrządzimy niedźwiedziowi zbyt dużej krzywdy, to znaczy czy da radę dolecieć do pobliskiego strumienia omyć pysk itp…

Leżę ??

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Schronisko w Dolinie Pięciu Stawów Polskich. Rozmowa o górach z wyszpejonym po uszy facetem, jedzącym zupę na stołówce.

On: Za kilka miesięcy mam wyprawę na Mount Everest, to jest w Himalajach.’

Ja: O, to pan jest wspinaczem wysokogórskim!

On: Nie. Tylko formę ćwiczę.

Ja: A jak z wydolnością organizmu?

On: No właśnie po to tu przyszedłem, żeby się sprawdzić. A może Pani by mnie wzięła latem na jakieś mocniejsze szczyty w Tatrach?

Ja: Ale ja się chyba od Pana uczyć powinnam.

On: No to może chociaż na Giewont, albo jakiś inny szczyt. Chciałbym się z liną obyć. Pasuje poćwiczyć wcześniej. Mam niewiele czasu.”

  • Lubię to ! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Autentyczne. Idziemy do Moka i doganiamy młode małżeństwo z dzieckiem w wózku. Idzimy już około pół godziny jest bardzo ciepły lipcowy poranek. 

Ona: Gdzie to Morskie Oko miało być 20 minut ?

On. (Cicho pod nosem) 2.20

Ona. Co ?!!!

On.  2 .20

Ona. Ty i te twoje  ku..... pomysły !!!!!

- i jeszcze soczek dałeś dziecku zobacz jak ono teraz wygląda. Zajb.....

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najwięcej śmiesznych tekstów słychać na drodze z Morskiego Oka. Fajnie, bo można się pośmiać. Kiedyś coś jedliśmy na Palenicy i do stolika dosiadło się młode małżeństwo z 5-7 latkiem. Tata poszedł po jedzenie, mały sam nie wiedział co na robić więc najpierw spacerował po ławce a potem siedział na stole między naszym jedzeniem. Mama zajęta telefonem, jak się mały przeniósł z siedzeniem na stół, to ona swoje nogi przeniosła z ziemi na ławkę. Wrócił tata z jedzeniem i do młodego, że gdzie on siedzi, że przecież na stole nie wolno, bo tu jest jedzenie. Potem do mamy, że czemu mu nie zwróciła uwagi, i ze ona też by mogła te nogi zdjąć z ławki bo przecież tu ludzie siedzą. Na to mama chwilę zbierała myśli i powiedziała z pretensją ,,a ty wiesz jak mnie bolą nogi?!" I nie zdjęła. 

 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...