Skocz do zawartości

Gdzie zostawić auto na kilka dni?


jaaga76

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie... Taki miałam dylemat kilka dni temu. Chciałam zostawic auto najblizej przy szlaku, ale trochę się bałam, że ruch duży i nadzoru po skasowaniu opłaty  brak. Finalnie auto zostało na parkingu w Zakopcu, a ja busikiem dojechałam do szlaku. Jakie macie doświadczenia w tym zakresie. Co z autami, gdy idziecie na kilka dni w trasę? Może stworzymy listę pewnych i w miarę tanich miejsc parkingowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Kawałek za mostkiem po prawej stronie jest parking. Wjazd koło sklepiku z alkoholami. Jest tam przystanek Stramy i Słowackiego SADu.

@Luk_ wielki darmowy parking jest pod kolejką na Łomnicę. Zawsze jest miejsce tylko stamtąd to elektriczką albo nogami A wszędzie daleko ?

Edytowane przez Zośka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Starym Smokowcu też jest za 5€ taki dość spory parking przy dworcu autobusowym. Samoobsługa przy parkomacie i do električki dosłownie minuta. Jest też wyżej przy drodze do kolejki na Hrebienok ale tam nigdy nie parkowałam. I chyba darmowy jest w Tatranskiej Poliance przy szlaku do Wielickiej. 

Edytowane przez Zośka
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam wszystkim.

Z parkingami miejskimi w Zakopcu jest teraz całkiem fajnie. Uruchomili opłaty z aplikacji mPay, płatne od poniedziałku do piątku. Na stronie miasta są szczegóły.

Pod skocznią podstrefa B można zapłacić za cały dzień 22,90 i raz dziennie opłacić jeśli nie wiemy kiedy wrócimy. Tylko trzeba pamiętać że na chwilę zasięg potrzebujemy. Np. za postój 28 min przy Alei 3 Maja zapłaciłem 1zł, a na prywatnych gdzie parkingowy zaprasza jak tancerka, 5zł na dzień dobry.

Palenica Białczańska obecnie 30zł, miejsca w sprzedaży online wszystkie 480. jeśli wszystkie się sprzedadzą to nie wpuszczą nikogo przed 8 godziną, mimo wolnych miejsc. Parking przy Siwej Polanie (Chochołowska) 10zł doba, życzliwy Pan parkingowy wczoraj był od 4 rano. Można na kilka dni również.

Edytowane przez huberto_p
  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...